.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: jax
Text: Tak stránek máš na netu spousty, to víš že těch co se točí především kolem starých dílů je víc a to už je jasný jen kvůli tomu že ty hry už jsou poměrně letité... Jinak s těma kecama že Fallout 3 je pouze průměrný a na jedničku/dvojku nemá atd. rozhodně nemáš pravdu, ta hra, jak už jsem říkal není o nic horší než předchůdci, je výborná a i když ma svoje chyby tak je to opravdu právoplatný nastupce Falloutu 1 a 2, dokonce má i oproti nim rozhodně spousty kladů a jestli nedokážeš nahlédnout za tu tvojí předsudky pokřivenou vizi, tak je to jedině tvůj problém... Ja hraju hry už opravdu dlouho, prakticky od stary dobrý amigy a Fallouty 1 a 2 patří rozhodně k mým nejoblíbenějším, ale na druhou stranu taky musím říct, že už tu dlouho nebylo něco tak dobrýho jako Fallout3 a dokážu ho ocenit a mám ho rád (a i když se mi tam nějaká věc náhodou nelibí, tak spoustu toho řeší mody, kterých už teď je víc než kdy bylo do F1/2...) a fakt mi přijdě děsně dětinský na něj pořád kydat bez přestání samý hnůj... vždyť ta hra si to opravdu nezaslouží. Opravdu místo toho aby jste radši byli rádi že jméno a celý námět dávno nechcípnuli i s jeho zakladateli, tak tu věčně naříkáte jaká je to špatná hra, protože jste si ji pár let zpátky během usínání po večerníčku představovali jinak...
Kontaktní údaje