.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: Templayer
Text: Fallout 3 je pro mně náhražkou counter strike ve scifi podání a trochu lepší...tzn. na 30 minut si zahrát (spíš jen střílet než hrát) a konec....někdo tady v komentářích zmiňoval izometrický pohled ve původních falloutech....na to mám názor..na grafice nezáleží. Mimochodem, vlastním anglickou verzi hry the Fall, což je velice dobrý nástupce falloutu (ikdyž příběhově krátké) atmosféra výborná, pohled zezhora, při extended verzi přes 300 zbraní včetně detailů (a to pořádných i muničně) ovšem je velice náročný na složitost (kolik lidí se ptalo jak otevřít okýnko s vlastnostmi a dovednostmi, nebo jak kombinovat věci....já deset minut přicházel na to jak se používají vozidla...na to že se do nich dájí uložit věci jsem přišel až z netu :D) Nechce se mnou někdo udělat češtinu?? XD nechce se mi to samostatně překládat, jinak text z toho vytáhnu :) .taky mně překvapila propracovanost .... vubec kontakt na mně je Templayer@seznam.cz kdyby měl někdo zájem o něco z toho (hru můžu doporučit :) )
Kontaktní údaje