.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: Templayer
Text: Psychotic-> kdybych si chtěl zahrát něco na konzoli použiju emulátor...se silnějším emulátorem to utáhne i věci na Playstation 2 (na 3ku...to by mi exnul počítač + na to už nemám emulátor) a to nekecám

viděl jsem fallout tactics pro konzole....nemělo to ani tvorbu postavy :)


U her vnímám dva zásadní atributy- komplexnost a jednoduchost ...... jednoduchost když si che člověk chvíly něco zahrát a nechtít u toho myslet, či jinak používat mozek (F3, CS, V, Final Fantasy 1 :) ) a komplexita, nebo spíš složitost, proto abychměl výzvu a musel namáhat mozek. Příklad : Dungeon Siege 1 a 2...jednička byla jednoduchá, klidná taková v pohodě kdežto dvojka byla složitější a měla silný příběh a atmosféru...a líbili ( :D ) se mi obě, ovšem každá jinak...stejně tak je to u Falloutu 1+2 / 3 a u hodně dalších her


ohledně zmrzačení končetin ve falloutech na jednoduchem testu (s airsoftkou AK74 s .25 kuličkama) jsem si zkusil vyšít malou dávku do dlaně...vzhledem k tomu že jsem příští hodinu ztrávil tím, že jsem ty kuličky vyšprejchával ven nožem, řekl bych že ta ruka je (a nějakou chvíly bude) pro jakoukoliv manipulaci nepoužitelná. Howk PS mně debilovi nenapadlo nic jinéh než to narvat do pravé dlaně, na přemýšlění čím pak budu hrát nedošlo :D

souhlasím že jádrem problému jsou konzole versus PC .... konzole jsou totiž až příliš jednoduché (někdy až téměř pro děti) a stagnují. Zlaté PC a jeho komplexita a možnosti :)
Kontaktní údaje