.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: Herrer
Text: Tak dobře,můj názor na F3...:-)

Fallout 3 je podle mě technicky docela fortelná práce,ale jinak jen sotva nadprůměrné RPG. Když píšu,že je nadprůměrné,tak je to bez jákekoli zášti vůči týhle hře. Když už Bethesda,tak Morrowind,který byl dle mého názoru poslední aspoň trošku hardcore(ano,divnej obrat:-)) RPG i když ne bez chyb. Oblivion byl zjednodušenej,ale i tak mi byl se svým systémem zlepšování postavy mnohem sympatičtější než F3. Jako sorry,ale zneškodnit atomovku se výbušninama na úrovni schopnosti vyrobit tak Molotovovův koktejl mi přijde směšný. A fakt,že když budu mít na sobě helmu odoborníka přes výbušniny,tak mi to půjde ještě líp,to je prostě výsměch. RPG prvky jsou v tý hře vůbec celkem k hovnu,pokud teda považuju obtížnost \"normal\" za normální a defautní,což by asi mělo být košer,ne? Dál třeba efekty cinknutí starého výherního automatu,kdy použiju vlastnost řečnictví jsou taky o ničem a to nemluvím o faktu,že máte v možnostech tupých odpovědí pro jistotu vyznačenou tu správnou,abyste náhodou cenné bodíky neinvestovali zbytečně:-/ To by se pak příležitostní hráči mohli zlobit.že... Po pravdě řečeno,nečekal jsem,že bude F3 podobný minulým dílům,to ani není možné,když na ní dělali úplně jiní lidé... Co jsem ale čekal a na co se těšil byl důstojný nástupce a ten bohužel nepřišel. Rozhodně nejsem typem člověka,který by ignoroval moderní trendy a odsuzoval něco jen proto,že je to nové,ale nemám rád hloupé hry,které bez ostychu berou za své licenci takového kultu a ještě se mlátí do prsou,s jakým že respektem k předchůdcům ke hře přistupovali. Kecy... A ať se na mě každej zlobí jak chce,ale F3 ve srovnání s předchozími díly prostě hloupá hra je. Už když ten vůl(teď nevím jak se jmenuje) na nějaké herní konferenci na otázku,co je pro něj nejvíc charakteristické pro Falloutí vesmír odpověděl,že násilí,tak mi zatrnulo. Ano máme kutálející se hlavy,jupííí!:-D Pro mě sérii Fallout charakterizovaly třeba vynikajíci S.P.E.C.I.A.L.,super vývoj postavy, báječná stísněná atmoška,spousta cynických NPC \"s koulema\",skvělý černý humor,smysl pro detail a tisíce dalších fajn věciček... A násilí? To byla jenom krásně červy prolezlá třešnička na lahodném dortu uplácaném z písku a radiace:-) Co z těchhle ingrediencí obsahuje F3? Podle mě nic. Howgh
Kontaktní údaje