.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: Lordus -> Jaw
Text:
Prosim te, co me tady urazis? Nadavam ja tu nekomu, treba Tobe? Nebo se tu stalo zvykem, ze clovek majici jiny nazor na F3, za ktery se nestydim, je zarazen do sorty lidi \"Jsi kokot, Tvoje redakce!\"? To jste tak klesli, ze se chovate vuci svym ctenarum jak nejvetsi povl pohybujici se na diskusich na seznamu, idnes apod.?

Jake perly? Vetsinou mi tu nikdo neni (co se tyce F3) schopen reagovat na moje nazory, kde se pouze snazim obhajit podnikatelsky zamer subjektu, ktery vytahl z kapsy 4 mega za licenci do te doby davno mrtve legendy a jen mi to pisete, jak je to vsechno na picu a jak to Bethesda zkurvila.

A ted k te trilogii:

V diskusi na clanek, ktery je venovan prodejnosti Ftrilogy na US trhu, jsem pouze vznesl dotaz, zda by mi nekdo, kdokoliv, mohl podat informaci, kde ze se to da sehnat.. Kdyz se nikdo neozval, ozval jsem se znovu. Misto toho prisla reakce vhodna zamysleni.. tak bud pomuzu a poslu link nebo dam radu (a pak treba i ten dovetek o tom googlu), nebo mlcim.. to jsou moje zasady. Ale abych vydal energii na to, ze si to nekdo muze najit sam, to mi prijde velmi pubertalni a nevhodne, zvlast pokud je autor persona spojena s touto komunitou. Opravdu, Vas tyhle na hovno rady na netu nestvou?

Za dalsi, v tom clanku je sice zvyraznen odkaz na F trilogy, ale jak z toho mam poznat, ze vede primo do obchodu.. vetsinou to odkazuje primo k titulu samemu na ofic stranku. Ja sam si tedy pres steam kupuji software, ale tak nejak jsem to necekal u Iply, cekal jsem nejake pekne krabicove provedeni. V clanku jsem na to ani nebyl upozornen, ze odkaz vede do shopu, takze pokud byl zamer autora clanku nasmerovat primo k obchodu, byl pak proveden velmi nestastne. Jiste, asi tu nekde byla recenze na tenhle kompilat nebo primo odkaz k jeho stazeni, ale nemel jsem naladu ani cas procitat historii. Dukazem mych tvrzeni budiz i to, ze smejki me poslal na google a ne na odkaz v clanku, takze bud tedy chtel byt jen silne pubertalni nebo o tom taky jako ja nevedel, kam ze ten odkaz vede.

Panove, to si pripadam jak ve zlem snu, kdyz mi nekdo na fan strance nadava za to, ze projevuji zajem o to si tuto trilogii koupit.

Ale ve vysledku me nejvice zarazi pristup Vas, lidi z komunity, kteri tu proste siri okolo sebe hnus.. Ja nejsem zadny idiot, jsem budouci pravnik (za svoje gram. chyby si take patricne sypu popel na hlavu) a pokud nekdo z mych znamych potrebuje poradit, tak jsem zvyklej, ze ikdyz se pta na strasnou kravinu, tak pomuzu nebo se vsi slusnosti oznamim, ze se pta na desnou kravinu :). ale abych nekoho verbalne inzultoval jen proto, ze se mam pocit, ze jsem moudrejsi nez nekdo mene informovany, no tak z toho jsem uz davno vyrostl.

Proberte se sakrys, delate tu spousty prace a prijde mi lito, ze se pak takhle shazujete.


Kontaktní údaje