.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: Kalimero
Text: JaW: mě v tom závěru tedy taky připadalo, jakoby si stěžoval (souhlasil s tím kamarádem) že je to moc hardcore/nudný (přestože to hardcore není). Taky jsem z toho získal pocit, jakoby chlapec natěšen reklamou na akční hru dostal moc mluvení a málo akce, což je kritika z opačné strany barikády, než jste vy(my). Jelikož tam strašně povrchně popisuje co se mi líbilo (vats, opakované zpomalené smrti :), styl 50. let - jakoby to byla novinka), tak bych spíše řekl, že předchozí díly nehrál. Výpis toho, co se mu následně nelíbí tak dle mě není \"nelíbí oproti F2\" ale \"nelíbí že je to rpg\". Nudí ho rozhovory, nudí ho inventár, nudí ho rozmýšlet si kam dát zkušenostní body atd atd atd. Tomu člověku se vyloženě nelíbí některé aspekty samotného RPG. Navíc jak tam mluví o tom, že by měl být odměněn za nějaké ty vložené body, tak mi to snad připadalo, jakože je to jeho první hra s RPG částí. Možná to kazí horší překlad, netuším
Kontaktní údaje