.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: Templayer
Text: Párkrát, ovšem větí problém je, když si klint přepíná brnění sám... např když přebíjí nebo hlavně když si přehazuje zbraň (třeba mu došli náboje ..) , funguje to tak že v těchto chvílích si přepne brnění na žádné a občas zpět. problémem je, že na rozdíl od cílené změny brnění tohle se nedá očekávat, a tak si člověk uloží po boji a má poškozený save. asi dvakrát se mi to už stalo, tak jsem to vyzkoušel... chodil jsem po náhodnejch setkáních a bojoval, a po bojích kontroloval nastavení klinta. Když při bojich vícero přehazoval/přebíjel tak jsem se podíval na ten jeho combat status či co to je, a měl brnění na žádné .... uložil jsem hru, vylezl z lokace a znovu uložil hru na jiné mapě. Výsledek?? První save byl poškozený...a kdybych si nedával bacha tak bych ten druhý neměl... ale nejsem si jistý čím to přesně je, jestli je to opravdu nabíjením/přehazováním či čím ale je to hrůza. Stáhl jsem si editor inventáře, vzal nejnovější save (jak jsem předtím vysvětlovat, v tom savu mi už utekl..) a přidal jsi do něho ukolove věci které mi nesl abych mohl pokračovat ve hře. NENAVIDIM HO. Taky jsem se chtěl zeptat jestli vylepšili Miriu a na to už mi bylo zodpovězeno..už jen zbýva postoupit o level ( no jsem na15ce takže chvilka .. :) ) jinak muj tým miria se 14 mm pistolí vic s .223 pistolí (je s ní excelentní) sulik s trhačem a se super kladivem (povedlo se mu dát kritičák se s. kladivem za tisíc hitbodů, chudák nepřítel odletěl za mapu :D ) já s desert eaglem (kritičáky za 80 / 90 ) a s phazerem
Kontaktní údaje