.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: marborg
Text:
Nechcem príliš mudrovať...:), ale o tom celý Fallout 2 je. Na začiatku veľmi preťažko, zlý pohľad a ste mrtvý. Neskôr s vývojom postavy malý namakaný poloboh, ktorý si to rozdáva s enklávackými hliadkami. Osobne v tomto megamode volím teraz prístup hard hned od začiatku. Tojest po vylezení z Arroya šup do Reddingu najmúť sa ako strážca karavány do California republic musí sa stihnúť do 11. v mesiaci. Sajvnuť v stane pred odchodom a loadovať až kým karavána nestretne hneď claim jumperov /v rôznych mutáciach, hneď od začiatku ťažké a energetické zbrane, tu záleži hlavne od zálesáka a od hodnoty štastie/, potom veselé potyčky s floatermy,kentauramy a následne perlička programu boje karaván s mutantami, rangermy a mutantami atď... Následne prídete nabušený do Californie s chudáka na začiatku cesty s 30HP na pomerne slušného borca ovešaného zbranami a brnením /vo vlastnej karavane majú všetci combat armour MkII., alebo od iných mrtvych neštastníkov...:)/ V Californii urobíte zatiaľ tak 2 questy alebo 1. Napríklad, necháte si zväčšiť štastie u hubologistu a spravíte quest s vybuchujúcim policajtom. Len tak mimochodom za tento quest sa dostavá dokopy 10.000 EXp keď ho ukecáte nech to nerobí /speech min. 90%, opravár min 55% inak sa s Vami ani nebaví...:)/ + ,,zopár,, užitočných kníh do začiatku. Keď toto urobíte ste plne pripravený znovu sa najmúť na spiatočnú cestu ako strážca karaván do Reddingu /stačí sa opýtať vo vnútornom meste v obchode na prácu/. Potom hor sa plniť úlohy do rodného Aroya. Stíhate to do 1 roka, samozrejme sa nestanete šamanom ani lovcom. Prečo to takto robím? Pretože je to strašššnéééé maaassssoo....:). Skúšali ste niekedy ukilovať floatera oštepom, alebo uťekať pred 2 supermutantami s dalekonosnou laserovou puškou a pos....mi 33HP, bez stimpackov a následne sa ich pokúšali zabiť? Maaassssoooo....:). Bežne sa zomiera na radioaktivitu, otrávenie, ľahký priestrel plúc,hlavy atď..:). A musíte strašne taktizovať, ak ustúpim o dva štvorce ten floater ma síce lízne iba 2krát ale zase sa dostanem do palebného pola kolegov /panboh daj aby aspoň 1 floater minul..:) atď/. Mám to rád pretože je to neuveriteľne ťažké, ale s vysokými odmenami na konci. Samozrejmý je save and load, pretože stretnuťia príchádzajú pomerne náhodne, ale existuje určitá postupnosť ak hned na začiatku narazíte na claim jumperov, nasledujú buď floateri alebo kentauri potom s vysokou pravdepodobnostou budú nasledovať mutanti. Pozor tu už veľmi záleží od nastavení hodnôt postavy ako som písal hore. Fuj nejako som sa dostal do švungu a napísal viac ako som myslel...:).
Kontaktní údaje