.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: Wanamingo
Text: Jo čechů sem potakl aspoň 20 , což v ostatních MMORPG moc člověk nevidí a eště ktomu v MMORPG ktera me pouze Beta Test a právě vyšla anglická verze :D Aspoň se člověk domluví... No tak na náhodný lokace sem se už vykašlala a jak ste mně zabily kolem Broken Hilsl , tak tam byste se měly na náhodny lokace taky vykašlat , 90% To sou gansgsteři s UZIkama , štve mně ,že někdy zdrháte a ikdyž ste na konci mapy tak vás to nepustí... no já sem si tam vydelal zabíjenim brahmin , Kůže a Maso sem mněl za 22 zátek , teď překvapivě 59 , asi sou Brahminy z Vault City lepší hlavně silnější , 1 brahmína zabila mně a kámoše :D ale ve Vault City už zabijet braminy nebudu... strážníci maj oči všude... A můžeš sklízet brahminy hnuj ve Vault City , staci si rict o lopatu tomu typanovy a najit nakej ten hnuj a pozit nato lopato , vim ze 5 zatek zato moc neni za 1sklizeni jo a este 10exp...

Lidi používejte taky ten kanál na rádiu 4242 , používá ho zatim jen 5 lidí a dneska oloupil nekdo mrtvolu a tam uz na radiu kanal 4242 byl tak se snama spojil nakej anglican z NCR... Radio zkuste koupit od jinejch hracu ja zanej davam 5 babek tak pro nekoho kdo je level 1 to staci.
Kontaktní údaje