.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: JaW
Text: mat123: Jenom se opakuju. Ono ani není potřeba dělat nějak přehnaně kvalitní hry, když se udělá dobrá reklama, tak prodáš i průměrnou hru s obrovskýma ziskama. Druhá věc je ta, že se poměr mezi náročnými hráči a odpočinkovými hráči převážil na stranu těch nenáročných hráčů, protože konzole a počítač je už standardní vybavení v každé rodině a hry se staly spotřebním zbožím Koupíš, zahraješ, zahodíš.

Kharkow: Nikdo nečeká zázrak, ani já, proto jsem napsal \"může být\" a ne \"bude\".

Trochu nechápu ten tvůj výčet her Lionheart, Arcanum, Greyhawk, Vampire Bloodlines. Too jsou podle tebe nepovedené hry???? Všechno jsou to vynikající, nezapomenutelné hry, možná až na Lionheart, který mě tak nechytnul.
Všichni ví, že KOTOR 2 byl díky financím spíchnutý horkou jehlou. Ten bych sem vůbec netahal.
New Vegas může překvapit, ale protože do toho Bethe$da stejně bude strkat svoje hnusný prsty, i když říká, že ne, tak bych od toho taky žádné zázraky nečekal. Každopádně si jsem jistý, že to i tak bude minimálně o jeden stupínek lepší hra než Fo3. Ono už snad ani debilnější dialogy do hry napsat nejde.
Kontaktní údaje