.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: JaW
Text: Nevím, o kterém prvním postu tu mluvíš ty, ale ten výčet her byl až ve tvém druhém postu, který už byl úplně offtopic. Ve kterém už posuzuješ kvality her podle prodeje a snažíš se obhájit to, co jsi plácnul v tom prvním postu (Odesláno: 21:21, 28.9.2009) ... a to vlastně děláš až do teď.

V prvním postu varuješ, že by mohl New Vegas dopadnout stejně špatně jako Lionheart, Arcanum, Greyhawk, Vampire Bloodlines. A tady je ten problém. Ty totiž pokládáš tyto hry za špatné. Já je pokládám za velmi dobré a budu rád, když NW dopadne podobně. A u toho jsme měli skončit.

Pokud totiž vnímáš akční klikačky s lineárním příběhem jako jsou IWD a NWN (obě jsem taky hrál a bavil se u nich) za lepší než Arcanum, Bloodlines a dokonce BG, pak se nemáme spolu opravdu o čem bavit. Každý má trošku jiný vkus a nemá cenu se navzájem přesvědčovat o tom, co je lepší a co horší.

Uzavřel bych to asi tak, že pokud by dopadl NW jako hry od Troiky, já bych byl v nebi a ty bys byl zklamaný.
Kontaktní údaje