.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: s0f
Text: tiez dakujem za pripomenutie anicky, nedavno som cital casopis kde bola na nu narazka a chcel som si to pozret na YT, tak som tak konecne urobil. ta holka je skvela. rad by som ju spoznal. a teraz k veci.

asi pol hodinu som si cital toto vlakno (chcel som ist na kolobezku, kedze vyslo slnko, no nedalo mi prestat citat, fakt zabavne, bez prdele) a musim povedat ze aj mnou poslany subor obsahuje spustu chyb, pretoze som to zrejme podcenil. na gramatiku obecne seru, to kazdy vie, pisem rychlo, vetsinou pri tom vykonvam este 1 az 2 cinnosti (hudba, TV, jedlo, pitie, chlast, cigara, velka potreba,..), no ked pisem niekam kde sa to co napisem nejakym sposobom uchovava (seminarne prace, literarny utvar, danove priznanie, ziadost o podmienecne prepustenie,..), tak podrobujem svoj test dobrej gramatickej kontrole. a tu nastal v tomto pripade u mna problem. moj prispevok do sutaze som ako prvy text pisal v mojom novom textovom nastroji OpenOffice, ktorym som nahradil predosli WinshitOffice a nemal som tam nastavenu automaticku kontrolu. chcel som to riesit az nakoniec, no termin odovzdania horel a ja som to rychlo poslal, pricom sa mi predtym nepodarilo nastavit gramaticku kontrolu a stravit nad tym 2 hodiny so slovnikom v ruke sa mi nechcelo.

beztak si myslim ze tie chyby co tam uvidite vam nemozu nijak skazit cetbu. ak sa vam poviedka pacit nebude, nepomoze ani svetena (siroke e bojkotujem) voda. je my jasne ze to budu citat aj ludia pre ktorych je uradny jazyk viac nez ten ktory maju v puse, no s tym uz nic nenarobim, je to konflikt vo svetonazore a rebricku hodnot, ktory im samozrejme neberem.

kazdopadne nabuduce (ak nejake bude) striktnu gramaticku kontrolu urcite spravim, uz len kvoli tomu, aby som vysiel v ustreti co najviac ludom. osobne som necakal ze sutaz bude mat az taky ohlas. prajem pekny den.
Kontaktní údaje