.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: meehail
Text: Ja viem presne, co myslite. Patrim medzi tych, ktori F1 a F2 hravali este kedysi davno a obcas sa k nim aj vraciam. A ano, F3 nie je tak dobra hra, ako stare Fallouty. Na druhej strane ju nevidim az tak tragicky. Mna hranie F3 bavilo, a myslim, ze skutocna hodnota F3 je niekde medzi vychvalovanim Bethesdy + chvalospevmi recenzii magazinov a nekonecnym hundranim fanusikov, ktori napriek vsetkemu, co sa okolo nich deje, cakali nieco, co je uz asi, bohuzial, prec. Ale tato diskusia aj tak nema zmysel, pretoze ja vas nazor urcite nezmenim (to som nemal ani v umysle), a vy moj tiez nie. Len mi prislo trocha divne, ze sa objavili dve novinky kratko po sebe, ktore sa stavaju zasadne rozdielne k tym istym elementom dvoch odlisnych hier.
A na zaver, budte radi, ze si mozete vylievat zlost na Bethesdu. Ak by F3 robili povodni tvorcovia, tak by to mozno dopadlo velmi podobne, a to by ste potom otvarali usta. Alebo by sa toho chopil niekto treti, a vysledok by sklamal nielen tych, ktori chceli hodneho nastupcu starych Falloutov, ale nenadchol by ani novych hracov, ktori by tam hladali nieco ine.
Kontaktní údaje