.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: meehail
Text: No precital som si to. Az dvakrat. Po prvom precitani som to hodnotil na 3, ako dvaja z recenzentov. Ale nadruhykrat mi to prislo teda podstatne slabsie. Sice to je miestami svieze a aj vtipne, ale velka cast je katastrofalne hrozna. Schopnost ludi nasytit sa takymto humorom ma niekedy celkom prekvapuje.

Aj tak nechapem preco taketo veci vsetci hadzu na plecia F3. Vacsina z vtipnych narazok na absurdne veci z F3 su sucastou kazdej hry. Kazdej jednej. Ci uz je to camera, vplyv vlastnosti ako je perception na schopnosti postavy, quicksaves ci nulova interaktivita niektorych NPC.
Ak by som chcel zhovadit F3, tak by sa urcite nasiel kopec blbosti, ktore su unikatnejsie alebo dokonca uplne unikatne pre F3. Napriklad ked pouzijete VATS a potom uz iba bezmocne sledujete, ako vasa postava pali 3 davky do rohu steny pred sebou, lebo ...lebo to proste nie je dobre urobene. Alebo velmi vyhodne znicene mesto tak, aby hrac musel vyuzivat prechody cez metro stanice. Sem patri aj neschopnost postav preliezat taketo sutiny. Sice clovek vybehne do vysky 3-4 metre, lebo mu to hra dovoluje, ale zvysnych 40 cm uz neprekona, lebo to tak tvorcovia nechceli. Alebo to, ze otvorite zamknuty trezor a v nom najdete co? bottlecaps. Neviem kto by si skryval vrchnaky z flias v case, ked nemali ziadnu hodnotu. (aj ked v ramci logiky univerza Falloutov to nie je az taka chyba. Bottlecaps su univerzalnym platidlom, a ak tvorcovia pouzili nejaky generator na rozmiestnenie predmetov po hre, tak je to dokonca celkom logicke. Nie pre nas, ale pre hru samotnu.)
Kontaktní údaje