.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: meehail
Text: Skoncil som pred branami finale. No, tak mi treba. Chcem sa vsetkym recenzentom podakovat za detailnu odozvu (\"jazykovy posudok\" som teda necakal).
Vsetky posudky mi hovoria to, co som tam sam videl. V case odosielania som ju videl ako Chekotay. Pred par dnami som si ju precital znova, po x-ty krat, avsak s pauzou, a moj dojem bol rozporuplny. Je to naozaj preplnene zbytocnostami a frazovitostou. Ono, povodne to malo mat 10-12 stran.
Lenze toto je uplne prva vec, ktoru som kedy napisal, a teda som sa nechal uniest. Ta druha snova sekvencia je pre mna osobne najvacsi kamen urazu, je strasne tiahla a v takejto dlzke absolutne zbytocna. Lenze ja som si potreboval vyskusat, ci viem pisat v anglictine, ci viem opisat detailne to, co sa prave deje. Takyto styl pisania sa vsak hodi skor do dlhsich utvarov.

Este raz vdaka, tato sutaz ma nastartovala. Ti, ktorym sa poviedka pacila, sa mozu tesit, planujem dalsie dva pribehy s temou \"Broken Dreams\".

Mimochodom, dakujem za prekliatie od Bodkina. Ako moze anglictina (ktora je podla ostatnych skor pozitivom) zabijat tuto poviedku? ;) Anglictinu ste do sutaze zaradili vy.

Kontaktní údaje