.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: meehail
Text: Tak potom je to neobjektivne. Co je sice nefer, ale nepisal som ju preto, aby som vyhral. Len som predpokladal, ze ked je povolena anglictina, tak ju vsetci ovladate na takej urovni, ze ju budete vediet ocenit. Vela poviedok bolo v zlej cestine a totalne ste ich zvozili. Moja poviedka je v dobrej anglictine, a jeden z recenzentov ju za to odstreli. V ramci tohto fora to sice dava zmysel, ak beriete ohlad na ludi, ale inak je to divne. A toto nie sutaz o poviedku, ktora sa bude najlepsie ludom citat a nieco im aj da, ale o najlepsiu poviedku. Jednou z kvalit literarneho diela je dobre a spravne pouzity jazyk.

Pisat budem, a iba po anglicky. Niezeby som nemal rad slovencinu. Ale od konca zakladnej skoly hravam hry vyhradne v anglictine, citam knihy v anglictine a uz 5 rokov anglictinu studujem na univerzite, a teda aj v nej pisem akademicke prace. V anglictine mi to ide lepsie. A paci sa mi to viac.
Kontaktní údaje