.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: s0f
Text: to autor - dobra vec. len par detailov - tie obmeny (Bar u Malamuta v Reddingu vs. Zlaty Malamut, Rotgut vs. Redgut, Jules vs. Jiles, ..) tam su schvalne?

tiez by som povedal, ze hlavna postava by mala byt s renom uz davno oboznamena, kedze ma taku bohatu minulost a veci ako obchod so zbranami by nasla aj poslepu.

su tam aj mierne diery v univerzu (renesco predava jet; plazmova puska u Eldridga nemoze byt, inak by nesnival tak o trapnej laserovke; Renesco spada pod Salvatore; ..), ale neviem ci sa to odohrava po/pred F2, v jakom obdobi, etc..

tiez si nemyslim, ze by instrumenty z obdobia WWII (bryle afrikakorps, raketomet) prezili 300 rokov v tak dobrom stave..

tvar zjazvena od rany brokovnicou do xichtu, priamy strelny zasah do tvare v kasine, bodna rana pod bradu do hlavy RIPPEROM??.. sry, ale to si sa nechal hodne uniest :P

tiez pises v prvej casti poviedky ze maly jezis ma \'chladne sede oci\', no v zavere, pri skonu, ich uz ma modre..

inak skvela schopnost vykladu, supr poviedka! dojdi 28.11. do Brna na pivo ;-)
Kontaktní údaje