.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: Autor
Text: to s0f:

1. Obměny tam jsou proto, že jsem F2 nehrál už asi 10 let...ale to je fakt jen detail.

2. Charakter je s Renem obeznámen. Viz: \"Reno vypadalo úplně stejně, co jsem si ho pamatoval ze své poslední návštěvy...\" Pokud se jedná o Reno jako takové, představuji si ho daleko rozsáhlejší, než je ve hře.

3.Renesco neprodává Jet, špatně sis to přečetl. Puška u Eldridge - detail. Sféry vlivu se mění. A BTW - jaká trapná laserovka? :) S upravenou laserovou puškou střílí Marcus 2x za kolo, dmg je sice menší, ale kritičáky stojí za to..jednou se mu povedlo na první ránu, přes půl lokace, zabít toho supermutanta v bázi, co ve sklepě vyvolává Párače..Pak jsem si to samozřejmě loadnul, protože to byla nuda, ale..:)

4. Spousta předválečných věcí mohla přežit, i těch před 2WW. Nápad se mi líbil. Raketomet je o dost novější.

5. Broky ho vzaly zešikma, po direct ráně by šel samozřejmě do kytek.. V kasinu dostal přímý zásah do obličejového štítu. Pod bradu dostal hranou Ripperu u rukojeti. Jako boxerem. nic nereálného.

6. S těma očima to byla chyba, rejpale :))

Díky za hodnocení, aspoň si na některý věci dám příště pozor. Do Brna se určitě nedostanu. Z mého pohledu by Brno mohlo být klidně na Měsíci.

Kontaktní údaje