.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: Tina
Text: I když jsem se zařekla, že už tady nenapíšu, napíšu ještě jednou, že jsem moc ráda, že se Schaffer líbí (vám, co se líbí; vy, co se vám nelíbí, se nebojte ho zkritizovat, pokusím se nebýt máslo a ustát i konstruktivní negativní kritiku :-) Mám z toho větší radost, i když to možná bude znít rouhačsky, než z toho starého dobrého a rychle se blížícího Fallouta :-)

Opakování je zločin, kterého se na povídkách dopouštím a jsem si toho vědoma a zasloužila bych za to zleva zprava... Kdybych měla do toho neustálého \"měl svého koně a měl ho rád a jezdil na koni, kterého měl rád\" nutkání příště, popálím si prsty žehličkou, slibuju

JaW: Obvykle tančím jako drak, ale na to musím vypít aspoň jedno Frisco, a protože jsem teď na jaterní dietě, pít nesmím... ostatně nesmím ani tančit, protože to je fyzická námaha, ale až mi zákaz skončí a naskytne se příležitost v podobě hezkého, velkého stolu a tlumeného osvělení, tak každopádně
Kontaktní údaje