.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: Templayer
Text: Dobrá práce.... já jsem s hraním F2 a Restoration projektem skončil v tu chvíli, když mi zmizel Sulik po tom co jsem mu dal další brnění a on přitom přešel na minu a Vic se mnou přestal mluvit. Až bude taková final verze CZ a spravená verze RP (aspoň chyby s pomocníkama..) tak si to třeba zahraju. Ty nelogický překlady mně dali docela zabrat, málem jsem umřel smíchy :) . Zrovna překládám Blood Omen 1 , s tím že můj způsob překládání je takovej, že nejdřív to převedu na smysl věty/kontextu a pak tomu dám správný slova, a několikrát překontroluju z vět anglickejch. Kolikrát tomu dávám staročeský přizvuk, Blood Omenu je to pak krásně temný. Na další významy a slova používám zastaralejší verzi Google Dictionary (má lepší vyhledávání z hlediska čestiny). Pokuď o mně máte zájem podívejte se na Youtube a do hledáčku napište Templayer - najdete tak můj kanál a tam se podívejte na překlady Blood Omenu (bližšší informace v popiscích) můj email je Templayer@seznam.cz kdyby někdy někdo kdo pročítá tyhle komentáře měl zájem o moje služby (zadarmo :) ) Jinak štastný nový rok !! (a takhle končí moje každoměsíční browseření po madbrahmíně :D )
Kontaktní údaje