.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: c.Data
Text: Mne by vážně zajímalo jak by hra musela vypadat aby to bylo dle vašeho gusta. Souhlas že by FNV prospělo DX11 zpracování včetně testelace. Já osobně jsem ve F3 po vystoupení z voultu čuměl na tu krajinu a prolezl jsem jí křížem krážem. Bylo to dobré 3D spracování legendy kterou jsem v mládí hrál. Třeba mi osobně připadá zcestné hrát teď nějaké modfikace F1 či F2 ta doba je prostě zamnou a ano byly to neuvěřitelně perfektní hry ale BYLY. Doba je jinde a Duke Nuke 3D byla taky perfektní hra a nikdo ji nehraje...či nedělá modifikace či jen mapy. A furt tu omíláte jak je ten F3 hnusný atd...myslím že máte nástroj jak předělat textury a modely atd...takže směle do toho místot toho kybicování co vše je špatně....připomínáte mi staré dědky na zápraží...

Jinak co se týče elektráren...v roce 2052 si troufnu odhadnout že materiálové inženýrství bude někde jinde. Takže ložiska a další věcy bych z dnešního pohledu nehodnotil. Jako odrazovou plochu pro sluneční elektrárnu bych zvolil kov a proč né samoleštící. Spekulovat co je a co není v alternativní realitě možné nedejbože ještě v budoucnosti, dle dnešních poznatků tohoto světa je zcestné a poněkud krátkorzaké páni ing. :)
Kontaktní údaje