.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Armyboy, 2009-06-28 19:22:23, www.tionline.ru

Total Influence - náhrada za Fallout Online?

Jak jistě víte, na Brahmíně se už několikrát mihla informace ohledně Falloutu Online.

Poslední informace z "Drákulova hradu" nevypadá moc nadějně a zřejmě se o ní dozvěděli i chlapíci v Rusku a rozhodli se to udělat hned a po svém.

Pokud umíte rusky (většina použije asi googlovský hrubý překladač) tak směle navštivte jejich domovskou stránku, tohle vypadá opravdu dobře ;-).

Sdílet na Facebooku
Autor: PavelOdesláno: 21:32, 28.6.2009ID: 6fe636Nahlásit Vaultmasterům
Hmmmmm hmmm hmm *slint* Kurňa že by konečně něco pro mě? :)
Autor: byFOdesláno: 22:01, 28.6.2009ID: 703390Nahlásit Vaultmasterům
Heh, dokonce to ma nektery zvuky z Fallouta, napriklad pipnuti pri ukonceni kola :D
Autor: SiusOdesláno: 22:38, 28.6.2009ID: 6f99aeNahlásit Vaultmasterům
Jen houšť a větší kapky!
Autor: smejkiOdesláno: 04:44, 29.6.2009ID: 70a85cNahlásit Vaultmasterům
self-facepalm!
Autor: dexterOdesláno: 08:14, 29.6.2009ID: 52256aNahlásit Vaultmasterům
hahahaha, takových projektů už bylo...
stejně to nakonec vyšumí do ztracena...
Autor: jaxOdesláno: 08:58, 29.6.2009ID: 6f981eNahlásit Vaultmasterům
Presne tak, tohle nema budoucnost.. nejen ze to je na dnesni pomery hnusne jak prdel, ale ani zdaleka to nebude mit atmosferu a spickovou promakanost jakou meli aspon Fallouty, tim jsem si jisty...
Autor: SiusOdesláno: 10:28, 29.6.2009ID: 6f99aeNahlásit Vaultmasterům
dexter+jax: Dřív než pošlete něco do kytek, tak to aspoň zkuste omg... takové kydy co tu točíte si nechejte do hospody, kde s partou vidláků filozofujte o tom, jak zachránit světovou ekonomiku a jaké změny by jste udělali v politických kruzích.

A pokud slintáte po oldchool Falloutech, tak si počkejte do 15. srpna ( http://www.madbrahmin.cz/diskuse/778 ).
Autor: DannyOdesláno: 12:03, 29.6.2009ID: 6117fcNahlásit Vaultmasterům
o tyhle hre jsem slysel, mam ji dokonce i na svym pc :D ale nejak jsem to nezkusil :D
Autor: c-xOdesláno: 15:49, 29.6.2009ID: 8013a2Nahlásit Vaultmasterům
A co třeba Fonline.ru
Autor: c-xOdesláno: 15:50, 29.6.2009ID: 8013a2Nahlásit Vaultmasterům
..který je i anglicky
Autor: ArmyboyOdesláno: 21:36, 29.6.2009ID: 6f9944Nahlásit Vaultmasterům
Tak přátelé, když už jsem to prásknul do novinkovače tak by bylo dobré o tom i něco napsat.
Na odkaz na tuto hru jsem narazil náhodou při brouzdání po ruských warez stránkách a protože ještě mám v hlavě zbytky povinné ruštiny tak jsem se zkusil zaregistrovat, stáhnout klienta a trochu zahrát.
Musím přiznat, že v tom zatím plavu, na mapě světa je asi 6 měst, můžete se mezi nimi volně pohybovat avšak to je asi tak vše, žádné náhodné setkání ani nové lokace na vás nevyskočí, prostě se jen vaše tečka přemisťuje mezi městy což je docela škoda.
V každém městě je možnost prodat nebo nakoupit věci, najímání žoldáků a ve větších i arény neboli boje proti ostatním hráčům.
Systém boje mě ještě není úplně jasný, zuřivě jsem klikal na soupeře co byl na stejném levelu, tedy 1, a nic se nedělo, když už jsem to chtěl vzdát tak najednou šup, nahrála se malá mapka kde jsou asi tak 4 baráčky a tam se s tím maníkem naháníte a snžíte se zabít jeden druhého.
Zajímavé na tom je to, že nemáte žádné vybavení a tak musíte nejdřív běhat po mapce a hledat náhodně rozházené bedny s vybavením kde je opravdu navýběr, např, AK-47, Pancor Jackhammer, různé druhy brnění, náboje a jednou jsem tam měl dokonce i RPGčko.
Takhle se musíte rychle nakapsovat, vyzbrojit a vstrojit a pak už jen taktizujete neboli hledáte kde je zašitej ten druhej maník který se samozřejmě mezi tím také stihnul ozbrojit.
Až se najdete, což je otázka pár sekund protože ta mapka je opravdu dost malá, tak nastane řežba a kdo má lepší zbraň/zbroj/štěstí tak ten vyhrál.
Systém je realtime a grafika 100 % Fallout Tactics - kdo hrál Tactics tak tam bude jako doma.
Vím, že to takto popsané vypadá jako nuda ale souboje jsou opravdu dost rychlé a kdo není dost svižný tak má smolíka, tzn. najde pak už jen vybrakované bedny a rychlá smrt ho nemine.
Jednou se mě stalo, že jsem dal souboj, nic se nedělo a najednou nás v té aréně bylo 8, rozděleni klasicky na 4 proti 4 a to bylo opravdu maso, navzájem jsme se vůbec neznali takže než jsme stihli nějak se domluvit co a jak tak nás ta druhá 4 rozšmelcovala na kaši :-).
Pokud nebojujete tak na ve spodní části hlavního panelu běží neustále se obnovující chat kde je skoro veškerá komunikace jen v ruštině, což je celkem logické, když to je ruská hra, zkusil jsem tam napsat "Je to někdo z CZ" a kupodivu mě odpověděl Sius takže tímto ho zdravím a doufám, že se tam zase někdy potkáme ;-).
Na názory od dextera + jaxe můžu jen napsat - nejdříve to zkuste a pak kritizujte, já z toho také zatím nejsem kdoví jak nadšený ale určitý potenciál ta hra má a kdyby to bylo v angličtině a člověk věděl co a kde má mačkat tak by to byla docela dobrá odreagovávačka, takto je to zatím docela chaotické a člověk se s tím musí poprat.
Na druhou stranu to aspoň odfiltruje slabší jedince a zůstanou jen skalní což není na škodu :-).
Autor: StormichOdesláno: 00:40, 30.6.2009ID: 51120cNahlásit Vaultmasterům
Na tuto hru byla aktualka uz kdysi davno:
http://madbrahmin.cz/diskuse/325
Predtim byla zamerena pouze na boj a expeni svych charakteru, nakupovani vyzbroje/vystroje(kdyz si neco koupite, uz to mate ze zacatku a nemusite hledat equip v bednach). Ciste jen nekdo vytvoril hru a ostatni hraci se na ni pripojili, myslim ze kazdy mohl mit i 3 postavy a pak uz to neni stesti ale o taktice :-)
Vzpominam jak jsme to parili s kamosem, tak 2 tydny sme na to byli uplne zavisly a vymejsleli ruzny taktiky a rozsekavali rusaky. Ovsem ta hra byla v zacatcich, bylo hodne nedomakanych veci, takze sme se pak na to vysrali. Ale ted sem fakt rad, ze se na to nevysrali a pokracuji s vyvojem, jestli uz to ma i svuj svet, tak to musi bejt pecka, hned zitra to testnu :-)
Autor: aaaOdesláno: 09:52, 30.6.2009ID: 7f782cNahlásit Vaultmasterům
nic víc, než kopírka F. Tacticu... :(
Autor: ArmyboyOdesláno: 10:30, 30.6.2009ID: 52256aNahlásit Vaultmasterům
Víš, od tý doby co se musim sám živit se chci u her hlavně odreagovat. Nechci se učit nějaký komplikovaný mechanismy, nebo studovat nepřehledný UI (User Interface!). Když přijdu ve 4 z práce, nechc i další 3 hodiny zkoumat jak se to vlastně má hrát. Chci se na hoďko odreagovat. To mi nabízí starý Fallouty i F3, nenabízí mi to podobný bláznivý "by-fans-for-fans" projekty, kde je sice cool-stylová grafika, ale jak se to ovládá, to se nikde neřekne.
A taky jsem trošku zaměřenej na grafiku, a tohle už mě prostě nechytne. Ano, zpohodlněl jsem. Ale taky chápu, že na světě jsou důležitější věci než hry.
Autor: True ArmyboyOdesláno: 19:09, 30.6.2009ID: 6f9944Nahlásit Vaultmasterům
Pro fake Armyboy z 30.6.2009, 10:10
Buď už jsem blázen a píšu na net aniž bych o tom věděl a nebo si tady někdo se mnou hraje jako kočka s myší :-).
Nejdřív jsem měl chuť to nahlásit jako správný práskač Vaultmasterům ale ta kritika je napsaná vtipně a celkem i trefně a jen namyšlený frajírek neunese kritiku a kope kolem sebe a to už mám dávno za sebou, takže si z toho radši vezmu ponaučení a zkusím se polepšit :-).
Je pravda, že pravidla ani manuál jsem nečetl takže jsem v tom včera docela plaval ale po noční pařbě už vím celkem co a jak takže to se mnou snad až tak špatný není ale s tou pohodlností a leností je to pravda, budu na tom muset zapracovat.
Ale nějaký rozdíl mezi mnou a mladými fans od Falloutu 3 přeci jen je, zatímco on to zkusí a pokud mu to nejde/nepochopí to/nebaví ho to tak to vzdá a napíše na všechny fóra že to je cipovina tak já se s tím peru a nevzdám to dokud tomu nepřijdu na kloub, to je ten hlavní rozdíl.
To je myslím ten hlavní rozdíl mezi fanoušky Falloutu 1,2 a Falloutu 3 - nevzdávat to když to nejde.
A v jedno se mýlíš, grafika mě fakt nebere, jestli to z mého předchozího příspěvku vyplývá tak se omlouvám ale grafiku fakt neřeším, ty Tactics jsem tam uvedl jen aby každý měl představu co ho tam čeká za styl.
Autor: JaWOdesláno: 19:18, 30.6.2009ID: 7f9e76Nahlásit Vaultmasterům
Autor: Armyboy Odesláno: 10:10, 30.6.2009 ID: 52256a
psal dexter
Autor: darkeonOdesláno: 20:00, 30.6.2009ID: 705bccNahlásit Vaultmasterům
zdar, tak jsem to taky zkusil a hned jsem vyhral na prvni pokus, je to celkem jednoducha hra. po projiti tutorialu se dostanete do mesta, tam zvolite arenu a mate na vyber nekolik duhu her (survival-zabij vsecky, 4vs4, 2 vs ostatni.....) kazda postava ma 15 ap, vystrel obvykle stoji 5-6 ap, zbrane maji ucinek jiny na blizku a jiny na dalku (brokarna z blizka je fakt instant kill :D) kdyz se pohybujete tak se pohybujte jen pomalicku po par polickach protoze hra vas nezastavi ve chvili kdy uvidite nepritele a muze se stat ze mu vbehnete takrikajic pred hlaven a nebudete mit ap na utek nebo likvidaci..... nejvetsi zjisteni vsak pro me bylo, ze ty cislicka co mate u kurzoru neznamenaji kolik pohyb bude stat,ale kolik vam zbyde kdyz na dane misto dojdte

peace
Autor: darkeonOdesláno: 20:00, 30.6.2009ID: 705bccNahlásit Vaultmasterům
PS: jdou tam zalozit klany, tak jestli nas tu je vic tak muzeme zalozit nejaky

PPS: sry za ten cestin
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.