.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chekotay, 2009-11-21 08:11:21,

Soutěž: Slibuji, že toto je poslední New Reno!

V žilách koluje adrenalin a psycho, zpocená ruka třímá útočnou pušku, odhodlaný pohled upřený skrz HUD hodnotí taktickou situaci... v dáli zní bubny kobercového bombradování. Žánr akční fantastiky má své specifické fanoušky, stejně jako třeba speed metal. Pro mě osobně je toto jediný žánr, kde překousnu i upíry, nebo třeba... třeba New Reno. Ach ano, zase jednou New Reno... a zase jednou jeden řádně naštvaný mstitel. Tohle však není jalový Frankie, tohle je zlý vlk samotář, co po večerech hraje "na okouna" s Koniášem a Baklym. Dneska už je ale starý, a tak nerve střeva z lidí holýma rukama. Má na to docela pěknou sbírku pomůcek...

[ Slib ODT ] [ Slib RTF ] [ Slib PDF ]

Sdílet na Facebooku
Autor: LmslaverOdesláno: 17:55, 21.11.2009ID: 42e2caNahlásit Vaultmasterům
Profesionálně zmáknutá akční smršť, i když trošku na úkor příběhu. Ale všem doporučuji, dobrý čtení.
Autor: AmarounOdesláno: 18:56, 21.11.2009ID: 618cccNahlásit Vaultmasterům
Super povídka .... díky ;)
Autor: snorkisOdesláno: 19:54, 21.11.2009ID: 60576eNahlásit Vaultmasterům
dobrá povídka... a absolutně mi to připomíná tuhle: http://madbrahmin.cz/index.php?dir=ruzne/povidky&id=marvin_slib ani nevim proč... :-)
Autor: AutorOdesláno: 21:21, 21.11.2009ID: 6fbec6Nahlásit Vaultmasterům
Jo, přesně tak. Už kdysi dávno jsem tu publikoval tuhle povídku. Když byla vyhlášená soutěž, vyhrabal jsem ji ze šuplíku, přepracoval a poslal. Je to klasické schéma, ale bavilo mě to psát.
Autor: TommySWINEOdesláno: 22:03, 21.11.2009ID: 607c88Nahlásit Vaultmasterům
Asi začnu sledovat Hellsing... :D
Autor: RatmanOdesláno: 08:49, 22.11.2009ID: 61904eNahlásit Vaultmasterům
U mě je tato povídka jasný vítěz, škoda, že skončila bramborová :-(
Autor: VikyOdesláno: 09:59, 22.11.2009ID: 426f8eNahlásit Vaultmasterům
Ratman: Mohl jsi se zapojit do hodnocení a svým hlasem ji vyzvednout výš.
Autor: RatmanOdesláno: 10:59, 22.11.2009ID: 61904eNahlásit Vaultmasterům
Nestihl jsem přečíst všecky povídky ;-) My pracující nemáme zas tolik času a stejně většina z toho co jsme četl byl 101% odpad :( Akorát už jsem toho od konce hodnocení četl víc i v čelních pozicích, tak sem zas o něco moudřejší, no...
Autor: VikyOdesláno: 14:23, 22.11.2009ID: 426f8eNahlásit Vaultmasterům
Ratman: Druhého kola jsi si všimnul - 7 povídek za 2 týdny stihne i pracující lid. :P
Autor: RatmanOdesláno: 15:24, 22.11.2009ID: 61904eNahlásit Vaultmasterům
Heh, já myslel, že hodnotí jen ti 4 co hodnotili 1. kolo. Hmmmm tak tohle mě SERE :(
Autor: AutorOdesláno: 16:06, 22.11.2009ID: 6fbec6Nahlásit Vaultmasterům
Heh, tak to mě taky :)
Autor: VikyOdesláno: 16:28, 22.11.2009ID: 426f8eNahlásit Vaultmasterům
Vždyť jsem tebe a další ještě vyzývala, ať hodnotíte! :-D Tak příště, no.
Autor: s0fOdesláno: 00:35, 23.11.2009ID: 613f72Nahlásit Vaultmasterům
to autor - dobra vec. len par detailov - tie obmeny (Bar u Malamuta v Reddingu vs. Zlaty Malamut, Rotgut vs. Redgut, Jules vs. Jiles, ..) tam su schvalne?

tiez by som povedal, ze hlavna postava by mala byt s renom uz davno oboznamena, kedze ma taku bohatu minulost a veci ako obchod so zbranami by nasla aj poslepu.

su tam aj mierne diery v univerzu (renesco predava jet; plazmova puska u Eldridga nemoze byt, inak by nesnival tak o trapnej laserovke; Renesco spada pod Salvatore; ..), ale neviem ci sa to odohrava po/pred F2, v jakom obdobi, etc..

tiez si nemyslim, ze by instrumenty z obdobia WWII (bryle afrikakorps, raketomet) prezili 300 rokov v tak dobrom stave..

tvar zjazvena od rany brokovnicou do xichtu, priamy strelny zasah do tvare v kasine, bodna rana pod bradu do hlavy RIPPEROM??.. sry, ale to si sa nechal hodne uniest :P

tiez pises v prvej casti poviedky ze maly jezis ma 'chladne sede oci', no v zavere, pri skonu, ich uz ma modre..

inak skvela schopnost vykladu, supr poviedka! dojdi 28.11. do Brna na pivo ;-)
Autor: AutorOdesláno: 08:49, 23.11.2009ID: 51af7aNahlásit Vaultmasterům
to s0f:

1. Obměny tam jsou proto, že jsem F2 nehrál už asi 10 let...ale to je fakt jen detail.

2. Charakter je s Renem obeznámen. Viz: "Reno vypadalo úplně stejně, co jsem si ho pamatoval ze své poslední návštěvy..." Pokud se jedná o Reno jako takové, představuji si ho daleko rozsáhlejší, než je ve hře.

3.Renesco neprodává Jet, špatně sis to přečetl. Puška u Eldridge - detail. Sféry vlivu se mění. A BTW - jaká trapná laserovka? :) S upravenou laserovou puškou střílí Marcus 2x za kolo, dmg je sice menší, ale kritičáky stojí za to..jednou se mu povedlo na první ránu, přes půl lokace, zabít toho supermutanta v bázi, co ve sklepě vyvolává Párače..Pak jsem si to samozřejmě loadnul, protože to byla nuda, ale..:)

4. Spousta předválečných věcí mohla přežit, i těch před 2WW. Nápad se mi líbil. Raketomet je o dost novější.

5. Broky ho vzaly zešikma, po direct ráně by šel samozřejmě do kytek.. V kasinu dostal přímý zásah do obličejového štítu. Pod bradu dostal hranou Ripperu u rukojeti. Jako boxerem. nic nereálného.

6. S těma očima to byla chyba, rejpale :))

Díky za hodnocení, aspoň si na některý věci dám příště pozor. Do Brna se určitě nedostanu. Z mého pohledu by Brno mohlo být klidně na Měsíci.
Autor: s0fOdesláno: 16:11, 23.11.2009ID: 613f72Nahlásit Vaultmasterům
jo tak, ok, nechcel som rypat, len upovedomit. a s tym Renescom som si to precital dobre - on totiz JET skutocne predava. mozno ho nema v bartru, ale predal predsa riznuty jet malemu Wrightovy, je o tom cely quest, takze to neni zadna postava s nejakym moralnim kodexom, jak si ju vykreslil :) ale to je tiez len detail. Renesco je moja oblubena postava z hry.

tak napis zas nieco a daj na o tom vediet, nemusi to byt ani nasilu postapo..
Autor: AutorOdesláno: 19:04, 23.11.2009ID: 6fbec6Nahlásit Vaultmasterům
To S0f:

Máš pravdu, byl o tom quest...ale myslím, že Renesco prodal Jet specificky jen Wrightovu dítěti na objednávku Mordinů - říznutej nějakým svinstvem.

Jinak píšu hlavně fantasy, Slib byl taková malá odbočka. Na letošní Rukavici lorda Trollslayera jsem bohužel skončil na 11. místě, takže mi o krok utekla publikace v Drakobijcích...tedy už vlastně v Žoldnéřích Fantasy. Ještě teď toho lituju. Když budeš chtít, nějaké počtení ti pošlu, na webu to nikde nemám...
Autor: s0fOdesláno: 21:24, 23.11.2009ID: 613f72Nahlásit Vaultmasterům
no kludne:

marek.mymail.corba@gmail.com

ja mam zas v hlave par scifi nametov, snad sa k tomu coskoro dokopem.. pisem aj jednu dlhsiu zalezitost z prosterdia/univerza duny.

tiez by som sa nepohneval keby som raz videl nejaky svoj kusok niekde v pevnosti, alebo podobne :P
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.