.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Smejki, 2010-02-01 07:00:00, NMA, Fallout wiki

Oscuro se přidal k Obsidianu

Modding je, zdá se (vedle podplácení novinářů - zdravím psychotica :) - a členství ve Writers Guild of America, kde stačí být úplný debil, abyste byli nominováni na každoroční ceny - viz letošní seznam nominovaných), jedinou věcí, která dokáže zachránit bethesdí hry posledních let. Pamatujete, díky komu se TES IV:Oblivion stal konečně hratelným počinem, namísto epicky instatního generátoru fantasy hrdinů, kterýmž bez moddingu zůstává? Jorge "Oscuro" Salgado rebalancoval celý level scalling systém Oblivionu, pozměnil mnoho skriptů, provedl spoustu dalších úprav a výsledný balík Oscuro's Oblivion Overhaul doplnil o volitelné vzájemně kompatibilní módy jiných autorů. Z Oblivionu to udělalo o dvě třídy lepší hru.

Tak přesně tento úctyhodný chlapec se před koncem roku přidal k Obsidian Entertainment, aby pomohl s balancováním New Vegas. To jsou velice dobré zprávy pro čtenáře Koně a psa...a pro falloutí komunitu.

Sdílet na Facebooku
Autor: JaWOdesláno: 10:11, 1.2.2010ID: 524da6Nahlásit Vaultmasterům
Obsidiáni si přibrali opravdu kvalitního pomocníka, který zachránil nehratelý bethesdí zázrak Oblivion, parádně zmršený level scalingem.
Z tohoto kroku by si měla vzít příklad Bethesda. To se ale nikdy nestane, protože jak jsme slyšeli už v několika rozhovorech, Bethesda je v RPG herním oboru nejlepší. Stačí se podívat na prodeje. ::smích::
Autor: PsychoticOdesláno: 21:27, 1.2.2010ID: 60f086Nahlásit Vaultmasterům
Ten chlapík mi začíná brnkat na nervy :-) Uncharted 4EVA.
Autor: SiusOdesláno: 17:22, 2.2.2010ID: 6f99aeNahlásit Vaultmasterům
Mno ale i kdyby to byl polobůh, tak proti větru nenachčije. Páni v oblecích si vemou sčotky a začnou počítat a proti nim toho moc nezmůže sebekvalitnější pracant.
Autor: TemplayerOdesláno: 17:41, 2.2.2010ID: 705d5cNahlásit Vaultmasterům
Oscuro ? Není to náhodou o módu O(b)scuro Oblivion Overhaul - OOO?? :) Bezva člověk a výborný modder, kéž by udělal stejný mód i pro staré Wizardry 8

(tam jsem mněl přesně opačný problém s levelscallingem, hra vždy spawnula monstrum o pár levelů silnější než byla má postava... pointa je v tom, že mi jich spawnula dost. Jednou se mi stalo, že jsem byl při spánku přepaden 70 ti !!!! monstry, z čehož ta první mně jednou ranou zabila O_o ale nikomu jinému to takový hovadiny nedělá >> )

A taky bych chtěl říct, výborně napsaná novinka. Nejlepší části souvětí jsou: "Modding je, zdá se (vedle podplácení novinářů - zdravím psychotica :) " [(ale už ho nechte bejt, on za to přeci nemůže :) ] :) :)))) ) a druhá: "a členství ve Writers Guild of America, kde stačí být úplný debil, abyste byli nominováni na každoroční ceny"

Fakt chválím. BTW, odkud je název Writers Guild of America ? Není to snad sparodizovaný Justice League of America že ne????? ??? :X :) ;) :D :X

PS: Pro jistotu házím hodně smajlů, aby ste věděli, že mně nemáte brát vážně :X .

PS2: Omylem jsem do kontrolní otázky proti botům napsal místo 4 tohle $, jelikož jsme zrovna myslel na Beth$edu. Netušíte proč?? :)
Autor: SiusOdesláno: 21:28, 2.2.2010ID: 6f99aeNahlásit Vaultmasterům
Templayer chlape doporučuju abys ty pilulky už nebral. Jednou z tebe udělají trosku, věř mi.
Autor: TemplayerOdesláno: 06:25, 3.2.2010ID: 705d5cNahlásit Vaultmasterům
8-)
Autor: TemplayerOdesláno: 06:29, 3.2.2010ID: 705d5cNahlásit Vaultmasterům
PS3: Uncharted je co? Já o něčem takovým slyším prvně !

PS4: To Sius: Jsem správný typ madbrahmíňana !!! :D

PS5: Kolik je sakra 2x2 ?? jsem si na to musel vzít kalkulačku nechcete mi to někdo vysvětlit :D :)))))))))
Autor: MoonfearOdesláno: 18:35, 3.2.2010ID: 50ec28Nahlásit Vaultmasterům
2x2 je náhon na dvě kola vpředu a dně kola vzadu v případě že se jedná o motorku.
Autor: PsychoticOdesláno: 00:07, 4.2.2010ID: 60f086Nahlásit Vaultmasterům
Trochu předbíháš, kámo. Na PS5 si ještě řádku let počkáme, zatím je venku jen trojka. A doufám, že na Templayera Jr. si počkáme ještě trochu dýl, nejlépe do mý smrti. I jeden je pro tenhle svět až moc :-)

PS1 (jinak také PSX): Co je to Fallout? O něčem takovym slyšim prvně.

PS2: Ty vole kdo má furt něco vymejšlet....

PS3: ... ale já tě chci v PSkách dohonit, takže...

PS4: ...eh... to hell with that

PS5: Mimochodem Teamplayer se píše s "EA" (Electronic Arts all rights reserved).
Autor: HerrerOdesláno: 06:18, 4.2.2010ID: 705b08Nahlásit Vaultmasterům
Už to nehulte:-)
Autor: HerrerOdesláno: 06:22, 4.2.2010ID: 705b08Nahlásit Vaultmasterům
A nebo klidně hulte dál,ale uzavřete se se svejma myšlenkama do sebe. Já to tak dělám už léta...:-)
Autor: hejlíkOdesláno: 21:18, 4.2.2010ID: 5160f2Nahlásit Vaultmasterům
Psychotic: Chlapče, řadím se svojí radou za Sia - neber prášky, nespamuj, chovej se normálně. Zbytečně jen zasíráš komentáře blbostmi.
Autor: PsychoticOdesláno: 22:32, 4.2.2010ID: 60f086Nahlásit Vaultmasterům
V pořádku. Já dám radu tobě, mistře. Někde jsem slyšel, že když si narveš myš do zadku, utlumí to tvoje homo choutky na hezkejch pár hodin. Tímto tě místo nadávání na Bethesdu pověřuji úkolem to vyzkoušet. Výsledek napiš Necromanckerovi do PMka. Poděkuje.
Autor: hejlíkOdesláno: 22:44, 4.2.2010ID: 5160f2Nahlásit Vaultmasterům
Psychotic: Zklidni hormon u brahmíny. Tvé zcestné urážky a osočování nikoho nezajímá. ;)
A du huby si milého Nekra neber, buď tak hodný...
Autor: PsychoticOdesláno: 22:53, 4.2.2010ID: 60f086Nahlásit Vaultmasterům
Chápu. Zcestné urážky na konzolisty, to by ti šlo. Zcestné urážky na tebe, to je horší, že? Poslyš, na trolly s předsudky proti Falloutu 3 (všimni si, že se v jeho názvu nenachází U, C, ani K) jsem už přivyklý. Ale na předsudky proti konzolím si nezvyknu nikdy. Prostě gaming-racism. Tady nemáme šedesátá léta (ačkoli by se to podle Falloutů mohlo zdát) a mé PS3 (ač černé barvy), není afroameričan. So bite it.
A co se Necra týče... well I couldn't care less, jestli byla jeho čest uražena, hm... pešek.
Autor: hejlíkOdesláno: 23:16, 4.2.2010ID: 5160f2Nahlásit Vaultmasterům
Psychotic: Lamentovat nad rozlitým mlékem ti jde, ale napsat vlastní aktuálku?! Je snad problém vyjádřit názor nad určitým tématem? Místo tvého prvotního urážení a následným onanistickým sebeospravedlněním konzolí, kdy nepadla jakákoliv zmíňka, či náznak urážky, vytvoř vlastní článek!
Opakuji, proti konzolím nic nemám. A jenom z důvodu, že jakožto srdcař staré klasiky si vůbec dovolím vyslovit vlastní názor o kvalitě Falloutu 3 (viz Fuckoutu) okamžitě značí, že urážím, nesnáším konzole?
Dobře, abys to pochopil - Fallout 3, dle mne, není důstojným pokračováním (byť chápu, že jen zbytečně přilévám oleje do ohně), svým celkovým pojetím, opětovně mnou chápaného Fallout Universa je to opravdu špatný vtip (otázka pro publikum, kde se v tomto vyjádření nachází rovnice Fallout 3 = PŘEDSUDKY PROTI X-BOX, WII, PLAYSTATION?).
A protože je tohle opravdu mimo téma daného příspěvku, nehodlám s Tebou v této plodné, bráno ironicky, diskuzi pokračovat. Máš-li pro příště problém, zkus se vyjadřovat v předem stanovených vláknech... :)
Autor: PsychoticOdesláno: 23:27, 4.2.2010ID: 60f086Nahlásit Vaultmasterům
Ty bys měl jít do politiky, vážně. Jaký úplatky? Já mluvil o kaprech na stole... Všichni víme, jaks myslel tu větu o tužbách konzolistů. A že jsi pokrytec. Ale pravda je, že toto je nechutný offtopic a všem se za něj omlouvám.
Autor: smejkiOdesláno: 02:53, 5.2.2010ID: 70a85cNahlásit Vaultmasterům
já chci krev!....a sklenici mléka, prosím!
Autor: smejkiOdesláno: 02:57, 5.2.2010ID: 70a85cNahlásit Vaultmasterům
a vůbec, konzole jsou šíleně gayné! Sám jsem byl jednu dobu malým gayem, který kurví PC gaming. No a teď je gay můj bratranec a občas si spolu zateplíme. Já bych ty konzole zakázala.
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.