.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Freeman, 2008-10-31 18:20:24, Freeman pro VŠB

Šestá hráčská recenze: Fallout 3? Totální hrůza!

Ano jsem zaujatý, ano není to objektivní, přesto mi musíte dát za pravdu. Hru začínáte od dětství a nejdůležitější věci v životě, které zažijete jsou podle Bethesdy test ve škole, pomoc proti šikaně a narozeninová oslava. To je vše co ve Vaultu stihnete. Vault dokonalé místo pro dějiště hry, přesto Bethesda tohoto místa nijak nevyužila a děláte zde věci, které byste mohli dělat kdekoli jinde. Nejvíce zamrzí, že tyto věci jsou vše co ve Vaultu stihnete udělat. Pokud jste se těšili na procházení celého Vaultu, navštěvování lidí v ubikacích či Vault “můstku” se správcem, okukování vchodových vrat, svého pokojíku a plnění úkolů, můžete na to rovnou zapomenout. Vždy jdete krátkou chodbičkou kde na konci splníte úkol a hra vás opět posune jinam. A to do té doby než se nakonec “něco” zvrtne a váš otec uteče. Po vás z nějakého důvodu všichni jdou. Proto musíte utéci do pustiny. “Trochu” mi to připomíná Oblivion kde jste na začátku hry ve vězení, najednou se něco zvrtne, všichni po vás jdou a vy musíte utéct do pustiny. Náš jediný úkol je najít otce, který utekl z Vaultu před vámi.

celý článek

(Pošlete i Vy vaše dojmy z hraní Falloutu 3)

Sdílet na Facebooku
Autor: svabOdesláno: 19:49, 31.10.2008ID: 60a3feNahlásit Vaultmasterům
naprosto pravdivá recenze, nelze nic dodat, absolutní souhlas, není voda, každý chce vodu, tak si to mysleli i v Beth., není Fallout, každý ho bude chtít a vyděláme :-( , ....HNUS
Autor: BelevenOdesláno: 20:00, 31.10.2008ID: 51fff0Nahlásit Vaultmasterům
Bohužel je trapné, jak se všichni snaží strhat práci, kterou do Fallout 3 Bethesda dala. Zda se mi, že vám jde akorát o to, odlišit se od lidí, kterým se Fallout 3 líbí. Považuji vás za věčné negativisty. Vaše nároky jsou zřejmě nereálné a váš přístup ke hře žlučovitě zahořklý. Ale je tu ještě jedna možnost. Pořiďte si jednu z modifikací na původní Fallout a nestěžujte si...
Autor: ještěrOdesláno: 20:09, 31.10.2008ID: 7f27b0Nahlásit Vaultmasterům
zatim sice nejprisnejsi a celkove nejprehnanejsi, ale suverenne nejctivejsi ctenarska recenze tady, dekujeme. :-)

BTW, ta veta s Vodnim svetem, pod tu bych se teda nepodepsal - az prilis biased.
Autor: svabOdesláno: 20:10, 31.10.2008ID: 60a3feNahlásit Vaultmasterům
Jo, práce bylo určitě hodně, ale dojebali to parádně :-)
Autor: LobotomOdesláno: 20:10, 31.10.2008ID: 42bc80Nahlásit Vaultmasterům
Je to přesně tak, NUDA. popisoval jsem F3 bratrovi těmito slovy: když jsem hrál F2, tak se nám krátce předtím narodil syn. Hrál jsem tak, že jsem syna levou rukou kolíbal a pravou myšoval fallouta. Nevstal jsem dokud jsem nedodělal "tuhle poslední věc a ještě tohle a tamto a...". Od F3 jsem bez lítosti odešel si udělat kafe klidně si ho u knížky vypil.
Takže asi tak. Grafika pěkná, ale zábava to není.
Autor: KainOdesláno: 20:10, 31.10.2008ID: 6167acNahlásit Vaultmasterům
Všichni na F3 kydáte hnůj. Chápu. Má cenu tu hru vlastně kupovat?
Autor: gogolakOdesláno: 20:11, 31.10.2008ID: 611b1cNahlásit Vaultmasterům
Beleven: Souhlasím. Postoj některých fanoušků původních dvou dílů chápu tak trochu i jako nevděčný. Bethesda jen využila situace a od potápějícího se Interplaye koupila licenci na hru, se kterou má šanci dosáhnout slušných prodejních výsledků a přitom potěšit příznivce RPG žánru (mimochodem, pokud se někomu Fallout 3 opravdu tuze nelíbí, tak vinu by z jeho pohledu měl nést především Interplay, že prodal licenci právě Bethesdě, nikoli naopak...). Že to udělala po svém a nenechala se strhnout k izometrickému pohledu? To je pochopitelné, pustili se do toho, co umí a v čem patří mezi špičku, tedy do RPG z pohledu vlastních očí. Já osobně jsem jeden čas už ani nedoufal, že bych se Falloutu 3 dočkal, a jsem vděčný Bethesdě, že mi nabídla alespoň nějaký Fallout než žádný.
Autor: KeinOdesláno: 20:15, 31.10.2008ID: 51634cNahlásit Vaultmasterům
Zatím nejlepší recenze!!!, pěkně a vtipně napsaná, výstižná, chyby co ti vadí na falloutu, tak přesně tytéž vadí i mi, akorád jsem nevěděl jak to přesně popsat, opravdu smekám, jen pořád nevím co vidíte na te grafice - textůry jsou prostě hnusné, a stíny chybí o tom žádná...

Fallout3 je prostě na " díl FALLOUTů" břečka a ten kdo toto nevidí tak asi opravdu neviděl propracovanost předchozích dílů...a to je smutné, díky takovymto lidem padají na svět tyhle komerční konzolové hovínka...
Autor: svabOdesláno: 20:17, 31.10.2008ID: 60a3feNahlásit Vaultmasterům
Kein, svatá pravda , proč kupovat hovínko ... :-(
Autor: KeinOdesláno: 20:20, 31.10.2008ID: 51634cNahlásit Vaultmasterům
gogolak: Bethseda moc dobře věděla že si na tomto napakuje kapsy, neboj že by do toho šla jen ze soucitu, to jméno je prostě jmeno klasiky, tedy bylo, teď to bude tuctovka pro mladé hráče, kterým o nějaké rozhovory a vžití se s hrou vůbec nejde jde jim jenom o akci...
Autor: svabOdesláno: 20:22, 31.10.2008ID: 60a3feNahlásit Vaultmasterům
Ono to není ani Fallout a ani pořádná 3D střílečka, je to paskvil z jedné i z druhé strany, něco jako konzolové ....
Autor: KeinOdesláno: 20:25, 31.10.2008ID: 51634cNahlásit Vaultmasterům
svab: nejhorší na tom je, že jsem si chtěl kdysi koupit Fallout 3 a zařadit si ho k předchozím dílům, kde mi nesměl ani Fallout tactcs, teď mi příjde Fallout Tactics jako modla...mi ani nevadí pohled z 1stp ani 3D svět ale to prostředí a rekace NPC viz recenze - Je jedno jakou máš karmu, je jedno jaké vlastnosti psotavy, za 5min si stejně bůh....
Autor: gogolakOdesláno: 20:28, 31.10.2008ID: 611b1cNahlásit Vaultmasterům
Kein: Myslím, že kdokoli, kdo by si kupoval licenci na Fallout, by do toho šel s tím, že si na tom částečně napakuje kapsy. Takže v tomhle směru Bethesdě nic nevyčítám.
Autor: paaxOdesláno: 20:28, 31.10.2008ID: 614164Nahlásit Vaultmasterům
No, čím déle to hraju, tím jsem více sklamaný a musím souhlasit s kritiky... je fakt, že člověk byl na to tak moc natěšený, pak ty recky 10/10, 8/10, 9/10... tahle hra má ale tendenci po pár hodinách omrzet. Podobě mě omrzel i F-Taktik, dohrál jsem ho už jen z povinnosti.
Má už někdo tu CZ verzi?
Autor: KeinOdesláno: 20:33, 31.10.2008ID: 51634cNahlásit Vaultmasterům
gogolak: vidíš a já jí to vyčítám, stejně jako bych to vyčítal komukoliv jinému, to je jako výmluva žáka 3tí třídy " já dostal pětku, ale ostatní taky" radši bych byl rád kdyby fallout pokračování neměl než nějaký nedodělek...
Autor: gogolakOdesláno: 20:36, 31.10.2008ID: 611b1cNahlásit Vaultmasterům
Kein: Kdyby třetí Fallout nikdy nevznikl, co by to změnilo na tom, že ty ho hrát nejspíš nebudeš? Jestli ti tak vadí, zkus ho prostě ignorovat, jako by žádný Fallout 3 ani nepřišel na světlo světa, a nám ostatním nebrat přesvědčení, že Bethesda to vzala za správný konec a vytvořila dobré pokračování.
Autor: HerrerOdesláno: 20:39, 31.10.2008ID: 70a9ecNahlásit Vaultmasterům
No tak to potěš prdel:-(
Autor: Dr0wOdesláno: 20:40, 31.10.2008ID: 70a9ecNahlásit Vaultmasterům
Nehazet prosim vsechny mmo do jednoho pytle, dekuji... jinak n1 recenzicka, srovnani s Mass Effectem misto F1/2 je dobry napad :o) . Teda trosku mi prislo, jako kdybych cetl recenzi na neustale zminovany oblivion. Klonovane dungeony, generovane "nahodne" lokace... Co se tyka bethesdy, stve me. Nemeli to pred nima nahodou Atari??? Nebo nekdo podobne schopny...
Autor: bbOdesláno: 20:47, 31.10.2008ID: 41f934Nahlásit Vaultmasterům
recenzia sa fakt dobre číta, doslova som ju zhltol, čo sa o niektorých iných ťažkopádnych textoch nedá povedať. Fallout 2 bol fakt geniálny (jednotku som nehral) ako po stránke príbehu, zaujímavých questov aj určitej "sociologie" (neviem ako to nazvať) sveta - tym že boli vytvorené určité modely, ako by to aj v skutočnosti zrejme fungovalo: New reno ovládané kriminálnikmi, vault city kt. sa uzatváralo do seba a tak sa chránilo atd, proste určité reálne sociálne modely. Samozrejme sa nedá čakať že by sa do 3D enginu dal previesť celý svet F2, ved to by vydalo na niekoľko hier. Ale stále dúfam že to nebude až tak hrozné ako sa popisuje v recenzii. Názor si ale vytvorím až po zahraní.
Autor: bbOdesláno: 20:52, 31.10.2008ID: 41f934Nahlásit Vaultmasterům
bolo by snáď dobré napísať hráčskku recenziu aj do oficiálneho fora nech si to tí trapáci prečítajú a nech vidia že nie všetci hráči tvoria mainstream, kt. im to zožerie
Autor: berenOdesláno: 21:02, 31.10.2008ID: 6117faNahlásit Vaultmasterům
citacia s recenzie: "Stále svítí jako jedinný úkol najít otce. Hm to je pěkné, ale kde bych měl vlastně SAKRA začít? Nejen, že nemáte jediný vodítko, netušíte ani kam jít či kde se nachází další město či někdo s kým byste mohli mluvit."

No vies, to by si musel chvilu rozmyslat a nevyhodit cele mesto do vzduchu ;-). Dozvedel by si sa co to o otcovi aj sebe a aj o tom kde v hlavnom queste pokracovat. Nevravim o dalsich questoch, ktore si takto zrusil. Vraviet, ze je chybou hry, ze sa sam svojimi cinmi pripravis o moznost daco dozvediet o pribehu. Nie je prave toto jeden s plusov?? ;-)
Autor: berenOdesláno: 21:07, 31.10.2008ID: 6117faNahlásit Vaultmasterům
sry za double post :-[

taktiez nie je pravda ze mozme zabudnut na citanie holodiskov atd. Mam v pipboyovi uz peknu zbierku sprav :-) a najdenim disku v pustine sa aktivuju aj dalsie questy. Dokonca ked vypacite zadne dvere do moriartyho baru dozviete sa daco na mestskeho doktora, ktoreho nasledne mozte ak mate dost vysoky speech skill pekne vydierat :D + v compiku ma dalsie info o otcovi, ktore nechcel povedat :-).

Inac aj ja zboznujem stare Fallouty, presiel som ich oba min 4 krat. Ale nechapem tuto nenavist a zaslepenost a hnydopiske hladanie chyb aj tam kde niesu. Ze z vats zabijem vsetko na prvu ranu?? Hraj na najtahsej obtiaznosti a potom o tom rozpravaj ;-)
Autor: KharkowOdesláno: 21:08, 31.10.2008ID: 513982Nahlásit Vaultmasterům
I agree. :)
Nicméně osobně si hezky počkám na F3 walkthrough a pak mu dám ještě jednu šanci.
Autor: svabOdesláno: 21:09, 31.10.2008ID: 60a3feNahlásit Vaultmasterům
bb - to jepresne, ta sociologie tam chybi, sla do hajzlu, je tam je banda blbcu co ti nabihaji abys je sejmul, zadne kolonie, zadny UVERITELNY zivot, proste hovno, velke hovno
Autor: ještěrOdesláno: 21:20, 31.10.2008ID: 7f27b0Nahlásit Vaultmasterům
(reakce na bb-ho post... pomerne me zaujal)¨

sociologii sice studuju jen kratce, ale - ackoliv to, jak sam rikas, neumis dost dobre popsat - mas pravdu. hlavne FO2 napr. zabavne a funkcne zobrazuje navrat z moderni spolecnosti zpet do spolecnosti tradicni - mesta jsou opet mimoradne zavisla na viskach, fungujicich jako obilnice sveta. vault city jde zase vicemene do kopru pro svou velkou "netykavkovitost", protoze cim bude vetsi, tim bude taky zavislejsi. FO3 jsem zatim nehral, ale velmi bych se divil, kdyby tam veci typu "karavanni okruh", resici prave takove podstatne otazky, byl (zminka zatim zadna) byt jen naznacen.

BIS ale byli, jak je nekde tady na strankach naznaceno, minimalne v designersko-programatorskych radach slozeni se samych studovanych lidi (no dobre, J. Deiley [vy]studoval az po padesatce :))) - psychology / sociology / philosophy degrees apod. takove lidi Bethesda zrejme nema.

nekde to rozvadel i Ch. Avellone (Sociologie sveta Falloutu) - snad v Bibli?
Autor: KeinOdesláno: 21:36, 31.10.2008ID: 51634cNahlásit Vaultmasterům
dá se vůbec ve F3 jezdit s karavanou ???
Autor: patrikOdesláno: 22:39, 31.10.2008ID: 518a5aNahlásit Vaultmasterům
hral som vsetky fallouty hned ako vysli. poctivo kupene. bol som nimi nadseny. dnes od stvrtej poobede hram fallout 3 a som nadseny rovnako. nemozem pisat ziadne recenzie, pretoze som sa zatia dostal iba z vaultu a to uz hram 2 hodiny. hra je napinava, je to znova fallout a grafika je tiez vyborna. hram to na very hard a vats je nutnost. boje tak naozaj posobia ako turn based. hned ako som vysiel z vaultu, napadli ma dva psy a zabili. stacil som zhltnut asi 4 stimpaky. ludia, co tu pisu, ze hned mozu dostat mutanta, to asi hraju na easy. very hard velmi odporucam-je to tazke ako stare fallouty. mozno je hra pre niekoho hnus. pre mna teda urcite nie. tesim
Autor: patrikOdesláno: 22:43, 31.10.2008ID: 518a5aNahlásit Vaultmasterům
kain
ta predstava, ze len ti, ktorym sa novy fallout3 nepaci hrali stare fallouty a mali ich radi je poriadne usmevna. objavovala sa snad v kazdom jesterovom agresivnom prispevku na tiscali. chora logika - mas rad bethesdu a fallout3 = nehral si stre fallouty, alebo si ich snad nepochopil atd.
Autor: SuchyOdesláno: 23:05, 31.10.2008ID: 6fe702Nahlásit Vaultmasterům
Vzkaz vsem, kterym se Fallout 3 nelibi. Odinstalujte a nehrajte !!! Nikdo vas do toho nenuti.
Autor: zdenekOdesláno: 23:18, 31.10.2008ID: 6fc056Nahlásit Vaultmasterům
Jděte už s těma recenzema do prdele! 90% to má kradený, nedali by za to ani korunu, myslí si, že v RPG musí bejt grafika jako v crysis a dělaji chytráky! Fakt si nenechám zkazit chuť z novýho Falloutu. Dobrou noc
Autor: MulamboOdesláno: 23:36, 31.10.2008ID: 700c86Nahlásit Vaultmasterům
Mno tak tahle recenze vystihuje moje pocity o hre. Opravdu sem se tesil, jak bude hra super a bude to fallout, ale kdyz sem hral novinarskou verzi, pochybuju ze se do oficialniho vydani hra tolik zmenila, prislo mi, ze je to porad ten samy nudny oblivion, akorat s jinymi texturami. Mozna kdyby licenci koupili Atari/Bioware, hra by byla opravdu falloutem 3 a ne jen tak trochu rpg a tak trochu strileckou z post apokalypticke budoucnosti.
Autor: BelevenOdesláno: 23:36, 31.10.2008ID: 51fff0Nahlásit Vaultmasterům
zdenek sice vyjádřil názor jadrně, ovšem má pravdu. Jak by jinak bylo možné, aby někdo recenzoval den před tím, než Fallout 3 vyšel v ČR? A že by jste si to kupovali přes nějaký zahraniční server, o tom velice pochybuji. Tudíž je možná špatný dojem z hraní u vás částečně dán také tím, že neumíte pořádně anglicky :) a hru nemůžete plně vychutnat...
Autor: KeinOdesláno: 23:46, 31.10.2008ID: 51634cNahlásit Vaultmasterům
a co to tu pletete zdali někdo má nebo nemá origo mi to příjde jako holá závist, řeč je o hře né o tom jak se kní dotyčný dostal
Autor: zabi.jákOdesláno: 00:05, 1.11.2008ID: 6f7238Nahlásit Vaultmasterům
+ 3D grafika v pustině opravdu funguje (což jsem nečekal) – pustina je nádherná

- Pustina je jedna velká nuda a bude vás bavit se na ni jen dívat


to chces aby tam byly trampoliny a tabogany nebo co?
Autor: HoradrimOdesláno: 00:31, 1.11.2008ID: 511460Nahlásit Vaultmasterům
Zajmavý, moc zajmavý. V ofi. recenzích dostal F3 samí 8,9, i těch 10 se tam objevilo/10 (5/5:)
Pak přídou na řadu domácí recenze z "řadových" hráčů (jestli to tak můžu říci, když už v den vydání píšou recenze, bez urážky)
a je to z většiny propadák, jako by ta hra měla 2 odlišný verze. První co maj právě na ty profi recenze a druhou co si kupujou všichni ostatní. (co to někde na černo sehnaly a pomlouvaj ty špatný recenze, aby nepomlouvaly, tak nejspíš sehnaly tu první verzi) Já vim píšu nesmysly (možná :))
Stejně je krásný, když se tady tak dohadujete, jak se občas odkloní téma na starý Falloutky a klábosí se co v nich bylo skvělí.
F3 sem si koupil, abych to okusil na vlastní kůži, ale až bude vycházet, jestli výde, čtyrka, tak si to moc rozmyslim. Jestli bude náznak oblivionu, tak sbohem F4 čekám na pětku.
Autor: FreemanOdesláno: 01:24, 1.11.2008ID: 616622Nahlásit Vaultmasterům
K té legální verzi. Anglicky umím natolik, aby mi to pro F3 stačilo bohatě. Recenzi jsem podle stažené verze, ale zároveň mám objednanou hru ve sběratelské edici (jako fanda Falloutu, musím mít Pipboye a svačinový box, který se bethesdě povedl).

Jinak díky všem kdo chválíte a pro ty co recenzi zatracujete - ano je to z velmi krátkého hraní oproti recenzím v magazínech, ale kdyby to bylo opravdu na hodnocení 9-10/10, pak myslím i po pár dnech hraní bych měl mít jiný pocit než mám. Ke hře jsem opravdu nepřistupoval s tím, že bych ji chtěl za každou cenu schodit, určitě více kriticky než k jiné, ale ne s již předem rozhodnutým verdiktem a hře bych klidně udělil i 7-8. Snažil jsem se to psát opravdu upřímně a opravdu si já osobně myslím, že je to nuda horší než Oblivion..
Autor: karelOdesláno: 05:15, 1.11.2008ID: 42baf2Nahlásit Vaultmasterům
zdravím, tak sem to tu prolítl a ohlasy sou bohužel stejný jako na jiných zahraničních fórech, zázrak se teda opravdu asi fakt nekoná a narážky a podobnost s oblivionem se staly realitou (bohužel, mě třeba oblivion vůbec nebavil) když čtu tady i mimo že to je jednoduchý, nudný, místy vyloženě stupidní (ve všech takhle negativně laděných recenzích zmiňujou to samý, takže na to asi fakt bude pravda) tak to fakt ne. původní fallouty sem hrál, vynikající hry, sice nejsem vůbec maniak do týhle hry jako asi většina tady (jedničku sem hrál jednou, dvojku dvakrát - nejdřív anglicky pak pěkně znovu česky), jelikož se k falloutu 3 dostanu za hodně dlouho (nemám na to comp) tak už budou patche venku a doufám že i nějaký opravující módy, ano, ještě jednou, ano, fallouta 3 si hodlám zahrát tak jako tak protože si na hry rád udělám názor hezky sám:) bohužel bethesda nemá jistý moje peníze ani náhodou /(po zkušenosti s oblivionem a prvních náznacích jak má vypadat fallout 3) pro rejpaly že si nikdy nic nekoupim, rád vás někdy pozvu k sobě domů a garantuju vám že většině z vás by upadla huba při tý sbírce, jinak všechny moje očekávání směřujou k diablu 3 (to má i moje jistý peníze už teď)

mimochodem poznámka: když už diablo 3 mohlo zůstat u pohledu zhora, proč to kua nešlo u falloutu?hehe, ale jak tak čtu 3D je jeden z mála plusů, komický zjištění
Autor: Dr0wOdesláno: 05:26, 1.11.2008ID: 70a9ecNahlásit Vaultmasterům
co to vidi oko me... jake zahranicni servery? Rika vam neco "steam" ?? Krom toho, ze to je v prekladu "para" , je to take takovy sikovny distribucni system, o nemz jsem si myslel, ze je hojne znamy. Dokonce i v cechach.
Autor: jardaOdesláno: 09:34, 1.11.2008ID: 50ecf2Nahlásit Vaultmasterům
no anglictina je mozna vec diky ktere uplne nepochopite pribeh nebo ukoly ale urcite pochopite lokace ktery sou opravdu nezajimavy a urcite clovek pochopi bojovej system kterej je jedna velka hruza proste JA2 sem dohral vsechny dily a to v anglictine a proste kazdej boj byla extaze a clovek si rikal ze uzasnou jednotku tady je kazdej boj at uz z 3rd 1st nebo pomoci vats naprostej zmatek navic kazdej zasach je spis otazkou nahody nez znalosti a potom clovek uplne ztrati motivaci nejak smysluplne vyvyjet postavu coz je u rpg zavaznej nedostatek pokud melo jit o pribeh meli teda radsi udelat paradni adventuru s linearnim pribehem zajimavyma lokacema a okrajove nakej ten boj mozna by to byl lepsi napad nez tenhle paskvil
Autor: jaxOdesláno: 10:41, 1.11.2008ID: 6f981eNahlásit Vaultmasterům
lol, ja fakt z vas, takovych zakomplexovancu opravdu nemuzu:D delate ze sebe akorat idioty...
Autor: zgrOdesláno: 10:48, 1.11.2008ID: 619050Nahlásit Vaultmasterům
ale lol, dyt je to takrka necitelny ... tohle neni nezaujata recenze, proto nema zadnou vypovidajici hodnotu
Autor: jardaOdesláno: 10:54, 1.11.2008ID: 50ecf2Nahlásit Vaultmasterům
nezaujata recenze neexistuje :D kazdymu to sedne jinak navic ja sem si kratil cekani paradnim resident evilem 4 coz byla taky mozna chyba :D
Autor: AlarisOdesláno: 10:55, 1.11.2008ID: 70d22cNahlásit Vaultmasterům
Asi máš pravdu... já sice F3 ještě nehrál, ale doufám v jednu spásu.... Oblivion = relativní nuda, pokud zrovna nehrajeme questy temného braterstva a nemáme přídavek Oscuros Oblivion. Pak se to dá hrát a je to dokonce hodně dobré!

S F3 to bude doufám to samé. Brzy se najde nějaký záchranář modař, který z relaitvně blbé hry s velkým potenciálem udělá to, co budeme mít všichni rádi.

Autor: gogolakOdesláno: 11:26, 1.11.2008ID: 611b1cNahlásit Vaultmasterům
Alaris: To já si zkrátil čekání o World of Warcraft, což je ve své podstatě hrozně neinteligentní hra, přesto vysoce návyková. :) Osobně doufám, že připravovaný Fallout Online (Project V13) se bude snažit od WoW přeci jen trochu odlišit. Přesto se asi nedočkáme nějaké velké revoluce, dám krk na to, že tam budou ''originální'' questy ve stylu: ''Přines mi dráp z deatchclawa, já ti za to dám 20 víček od láhví a pěkné combat armor.'' :( No, to jen takový můj názor, tahle diskuze je o něčem jiném, tak se omlouvám za trochu off-topic příspěvek.
Autor: ErendilOdesláno: 11:42, 1.11.2008ID: 51879cNahlásit Vaultmasterům
to vole vy si ze mne snad delate prdel ne?? plne souhlasim s Belevenem, vy ste tady fakt nuzáci... tvrdit ze je Oblivion nuda, no jasne jak tam neni super oblek a mutanti, tak to neni hra pro vas co? pripada mi ze se vubec neumite vzit do hry, do pribehu, jenom hledate kde je neco spatne, ja jsem treba Oblivion dohral bez Oscurus a pohodove mi to stacilo na 3 mesice hrani...a pokud je F3 aspon z poloviny tak dobra jako Oblivion, tak si ji rad zahraju... jasne nadavejte cele Bethesde, ptz pro vas vyviji hry, ktere si vy nelegalne stahnete a pak buzerujete... nikdo nevidite asi tu praci ktera je za celou hrou, ze?? proste vy ste borci, vam se to nelibi a proto to ma 2/10 co?? mam napad, udelejte si nejakou hru sami, pak uvidite co to je neco dobreho udelat, a pak za 2 mesice prace az budete mit primitivni hru nekdo prijde a rekne vam ze je to hnus... hahá a vy budete urcite stestim bez sebe, ze?? nebo si nejakou hru kupte a utratte penizky, a pak se vam tak lehce nadavat nebude... stahnout si to a rict ze je to brecka je o necem jinem nez za to vysolit 1200 a rict ze to nic do sebe... zkuste se trochu zamyslet, fakt ze jo
Autor: PaegasOdesláno: 12:04, 1.11.2008ID: 70d1c2Nahlásit Vaultmasterům
2 Erendil - nemusim bejt zedník, abych poznal, že je zeď křivá. Ani žádnou nemusim postavit, abych to poznal.. A víš co? Nebudu to chválit jen proto, že jsem za to utratil litr, spíš naopak. Přiznávám, že Oblivion má své kouzlo a atmosféru, ale je to opravdu nudná hra..
Autor: ještěrOdesláno: 12:10, 1.11.2008ID: 7f27b0Nahlásit Vaultmasterům
skončil jsi, osle? z tebe psycholog nikdy nebude - vrať se k míchačce a maltě.
Autor: gogolakOdesláno: 12:17, 1.11.2008ID: 611b1cNahlásit Vaultmasterům
Oblivon je opravdu nudná hra, ale to v žádném případě neznamená, že by Bethesda dělala špatné hry. Morrowind je výborný, stejně jako datadisk Bloodmoon. Ostatně i kvůli tomu jsem si po několika letech zakoupil časopis Score (a nebýt DVD přílohy, která byla tentokrát velice kvalitní, ani bych si ho nekupoval, byl jsem zklamán úrovní časopisu). Takže rozhodně neházejme všechny hry Bethesdy do jednoho špatného pytle. Fallout 3 do něj rozhodně nepatří, stejně jako Morrowind či Bloodmoon...
Autor: jerryOdesláno: 12:23, 1.11.2008ID: 50ecf2Nahlásit Vaultmasterům
to Erendil:no vetsina lidi stahuje protoze jednoduse neuznava logiku nejdriv vysolim 1200kc a vono to treba bude dobry ale chce si hru vyzkouset , kdysi byli celkem bezny dema bohuzel dneska celkem cizi pojem na PC jinak abych te uklidnil mam hru objednanou a i kdyz si to Bethesda za ten zprasenej bojovej system nezaslouzi penize dostane :) hlavne diky tomu ze sem F1 aji F2 koupil zadarmo ke score :) navic proste ze se tobe neco libi neznamena ze me to nebude nudit jinak ohanet se nakou pracou a podobnyma nesmyslama je to mod do oblivionu a napad vykradenej ze stare hry takze asi tak navic jak uz tady bylo srovnani se zednikama ti budou rok stavet dum a pak ti tam bude zatikat tak je budes placat po zadech a rikat jim dyk ste se tak nadreli ja to nejak vyresim :D
Autor: PukytosOdesláno: 12:27, 1.11.2008ID: 516282Nahlásit Vaultmasterům
Ta recenze mi pripada naprosto neprofesionalni ...... V dnesni dobe nejde udelat hra kterou by si autor predstavoval..... F2 byla vyborna hra a mela svuj specificky charakter ........ to neznamena ze F3 musi jit v jeho stopach...... ze je vsude pustina ??? a jak si to autor predstavuje po vybuchu Jad. bomby.......... Tahle recenze neni plnohodnotna , je napsana v nejakym afektu a nesnazi se ji kritizovat v neutralnim pohledu
Autor: maddoxOdesláno: 12:36, 1.11.2008ID: 51d6e8Nahlásit Vaultmasterům
myslim, ze falllout 3 odsudzujete az trochu moc, treba si predsa len uvedomit ze povodne fallouty su legendarne hry, hry na ktorych som vyrastal a ktore pre mna osobne nemaju konkurenciu(mozno s vynimkou planescape tromentu...), preto som sa aj ja potykal so zancnym sklamanim a nechutou ked som zacal hrat trojku... ale teraz po asi 15 odohranych hodinach sa nemozem proste zbavit pocitu ze je to dobra hra s este zancnym potencialom(i ked uznavam ze znacnu zasluhu na tom ma plazmova puska a moznost menit nepriatelov na kaluze slizu wuhaha) a tak myslim ze si je hlavne uvedomit to ci pri tacticse, ze toto nie je nastupca povodneho fallouta ale skor len hra ktora z neho nepriamo vychadza a vtedy si budete moct hru celkom kvalitne uzit, pre mna osobne to je za 8/10
Autor: FALLOUT 3 JE GOODOdesláno: 13:12, 1.11.2008ID: 42ba90Nahlásit Vaultmasterům
VSECHNY CASOPISI A HERNI DATABAZE KOMENTUJI A HODNOTI HRU NA VYBORNOU AKORAT TY TADY VYSERES NEJAKY HEMZY JAK JE HRA NA HOVNO.JSI ASI DOST NAIVNI CLOVEK CO SI CEKAL?? KDYZ SE TI TO NELIBI TAK TO HRAT SAMOZREJME NEMUSIS A TIM PADEM NEMUSIS TADY PSAT TAKOVE BLUDY.TVA RECENZE STOJI ZA HOVNO A NENI V NI NIC PORADNE POPSANE
Autor: WormOdesláno: 13:21, 1.11.2008ID: 426f8eNahlásit Vaultmasterům
to FALLOUT 3 JE GOOD: asi se ti zasekl Caps Lock...
Autor: Svab Odesláno: 13:28, 1.11.2008ID: 60a3feNahlásit Vaultmasterům
nejenom Caps Lock ten je zjevně zaseknutý úplně celý, ale je zde vidět komu se ta hra líbí, přesně to sedí na profil :-D
Autor: HEXOdesláno: 13:28, 1.11.2008ID: 60f1b2Nahlásit Vaultmasterům
http://www.databaze-her.cz/hry/fallout-3/
Hoďte nějáké svoje hodnocení i sem. Z těch co tam zatím jsou, je mi na blití...
Autor: PukytosOdesláno: 13:28, 1.11.2008ID: 516282Nahlásit Vaultmasterům
:D autor fakt nic nepopisuje porad mele to sami ..... ale pro potencialni hrace to je naprosto spatna recenze
Autor: jerryOdesláno: 13:31, 1.11.2008ID: 50ecf2Nahlásit Vaultmasterům
no me prijde ze ti co to hodne kritizujou tak uz to proste hrali a ti co to porad obhajujou tak to este nehrali ale majou treba objednano a porad si rikaj nemuze to byt takova hruza :) jako pokud bych to mel srovnavat s hrama co vysli tak je to rozhodne lepsi nez far cry 2 :D ale zase horsi nez stalker jedna kdyby byl stalker jedna aspon naky pseudo rpg tak strci fallouta do kapsy :)
Autor: JouzaOdesláno: 13:41, 1.11.2008ID: 60a3feNahlásit Vaultmasterům
není to nejhorší, naprosto průměrná střílečka, kterých je plno v originálním prostředí :-D , hodnocení ta 6/10 více určitě ne.
Autor: kavaOdesláno: 14:08, 1.11.2008ID: 613f70Nahlásit Vaultmasterům
komu sa fallout 3 nepaci nech ho nehra. plati hlavne pre tych co ho upiratili. hrat ho niekolko (kludne desiatky) hodin a potom napisat 2/10, ale drzat ho stale na disku a pre istotu ho rozohrat este raz a skusit to za zaporaka -to je vec co nechapem. ono je to asi dost cool a in byt za akehosi pseudointelektuala ohovarajuceho vsetko a vsetkych. poslednou dobou takycho fajnsmekrov vo vseobecnosti dost pribuda a ani herny priemysel neni zda sa vynimka.

komu sa F3 paci nech si ho uziva.

boli v podstate 2 moznosti. budto fallout uz nikdy ziaden nebude, alebo to bethesda spravi tak ako to urobit vie (sami to myslim v 2005 deklarovali ked napisali ze to nebude ziadne iso a ze to bude v ich style) s pouzitim technologii a hlav co ma k dispozici.

negativisti mohli 4 roky remcat (F3 myslim bethesda oznamila v 2004) a stracat cas ohovaranim niecoho, o com boli davno dopredu presvedceny ze to bude stat za hovno. a teraz aby neboli za blbcov tak aj ak sa im na tom nieco paci a dali by tomu podvedome aj lepsie hodnotenie tak to zdupu pod ciernu zem, ale hraju to:) pritom je tu jednoduche riesenie. staci si po stoosmy krat rozohrat genialneho F2 a uzit si stovky hodin najlepsieho RPG co kedy na PC vyslo. ale oni nie, furt budu preliezat vsetky fora a remcat a strhavat body a budu hrat. jeden krat, druhy krat a mozno aj treti krat:P


az sa mi F3 dostane pod ruky tak ma mozno bavit nebude, neviem. ma vsak uz teraz jednu silnu vlastnost a totiz originalny postapo svet. ak by to bola len sprostoducha FPS (akoze asi neni) stale bude pre postapo vynimocna v porovnani so vsetkymi tymi hrami z druhej svetovej. mno uvidime, negativistami sa rozhodit nenecham a stale sa tesim:)
Autor: ErendilOdesláno: 14:32, 1.11.2008ID: 51879cNahlásit Vaultmasterům
2 jester: to ma byt jako na mne?

jasne, nemusi se to libit vsem, ale fuckovat to taky nemusite, kolik je ted reci o Diablo 3, ze se to strasne podoba WOWku, no jasne kdyz to dela stejna firma a ted ten styl asi frčí... taky vseci remcaji kolik toho bude jineho nez je ve D2LoD, ale musite si uvedomit ze to neni datadisk, je to uplne nova hra jen se stejnou tematikou, svetem a postavami... navic kdyz ted Fallout3 delala uplne jina firma, tak jasne ze se to bude trochu podobat Oblivionu... a pokud to ma byt jen Oblivion v postapokalyptickem kabatku, tak je to pro me osobne dalsi 3 mesice zabavy :-)
Autor: BrorOdesláno: 14:55, 1.11.2008ID: 41f806Nahlásit Vaultmasterům
prijde mi ze spousta lidi tu hru ztrha jen proto, ze byla takova atmosfera pred vydanim hry...neustale se nekde psalo, jak spatny to je, jak hrozne to vypada, jak desne to bethesda podela atd, a tak nechteji vypadnout z kolektivu a hru co nejprisneji odsoudi, aby byli cool...zatim jsem to hral asi 12 hodin a cim dele to hraju, tim vic se mi to libi...samozrejme nedosahuje to kvalit predchozich dilu, ale i tak si myslim, ze je to velice dobra a povedena hra...v mem pripade bych bodove hodnoceni videl nekde kolem 8.5
Autor: PaegasOdesláno: 15:05, 1.11.2008ID: 70d1c2Nahlásit Vaultmasterům
2 Bror - Opravdu? Já mám pocit spíše opačný. Ano nejdřív všichni na Bethesdu nadávali, ale po vydání vidím všude devítky, desítky, minimálně osmičky. I zde z hráčských recenzí číší většinou pozitivní reakce na hru.. Tahle recenze mi spíše přijde zcela ojedinělá vůči ostatním :)
Autor: NeasiOdesláno: 15:10, 1.11.2008ID: 8013a2Nahlásit Vaultmasterům
VSECHNY CASOPISI A HERNI DATABAZE KOMENTUJI A HODNOTI HRU NA VYBORNOU AKORAT TY TADY VYSERES NEJAKY HEMZY JAK JE HRA NA HOVNO.JSI ASI DOST NAIVNI CLOVEK CO SI CEKAL?? KDYZ SE TI TO NELIBI TAK TO HRAT SAMOZREJME NEMUSIS A TIM PADEM NEMUSIS TADY PSAT TAKOVE BLUDY.TVA RECENZE STOJI ZA HOVNO A NENI V NI NIC PORADNE POPSANE

---

Lol, co je tohle za logiku? Nechapu proc se zde nadava recenzentum, kteri si narozdil od Vas dali tu praci a vytvorili recenzi. Jestli se Vam recenze nelibi, tak ji nectete, nebo napiste vlastni! Flame ze ti co si fallouta 3 stahli z netu nemuzou hodnotit je taky naprosto nesmyslny. Samozrejme ze muzou. Oni uz totiz narozdil od trapnejch pokrikovacu v diskuzich hru hrali a vi o cem je rec. Pripominam ze recenze je vzdy ovlivnena osobnim nazorem recenzenta. Nic jako nezaujatej nazor neexistuje..
Autor: Calis XarnOdesláno: 15:18, 1.11.2008ID: 8013a2Nahlásit Vaultmasterům
zajímavé je že jsem potkal madbrahminy...
Autor: VladaOdesláno: 15:33, 1.11.2008ID: 6fe4aeNahlásit Vaultmasterům
Jake zelezo staci na plne detaily a plynulost? Na cem hrajete vy? Chci si koupit novy komp prave jen na fallout - fallout bude to nejnarocnejsi co na nem pobezi:) diky
Autor: ErendilOdesláno: 15:38, 1.11.2008ID: 51879cNahlásit Vaultmasterům
2 Neasi: ja jsem nerekl ze stahovaci z netu nemuzou hrat, ale ze je to jednussi si ji stahnout a pak fu***vat, nez si ji koupit a pak nadava... alespon pro me... jo a jen proto ze si ji nelegalne stahli tak tady napisi recenze ktere hru pospini a ja ktery si chci pockat na legal tak jsem nejaka nula co ani nemuze prizpivat do diskuze?? to snad nemyslis vazne, ze ne?? myslim ze kdyby recenzi psal clovek kteremu se libil oblivion, hraje fallout a chape ze pokracovani neni ta sama hra s lepsi grafikou a jinym pribehem, ale ze musi neco nabidnout, aby to byl treti dil, tak by nenapsal ze je to totalni nuda...
Autor: BrorOdesláno: 15:39, 1.11.2008ID: 41f806Nahlásit Vaultmasterům
vcera jsem to hral az do sedmi do rana, nez jsem si uvedomil, ze uz je fakt pozde a mel bych jit spat, takze me to bavi...samozrejme mohlo byt vsechno udelano lepe, jinak...mohlo byt vice interakce mezi mesty...nejaka mesta mohla vypadat jako new reno, ncr nebo vault city (nejsem si jisty jestli takove opravdu neni...zas tak daleko jsem se jeste nedostal)...nemuseli predelat S.P.E.C.I.A.L system (je zjednoduseny, to me docela stve, ale treba se do 4ky zmeni), mohlo byt vic ukolu (napriklad boj o vladu ve meste ala Gizmo vs Starosta - jmeno si nepamatuju), vic dulezitych postav ve hre...ale i pres vsechny nedostatky si neustale myslim, ze ta hra je dobra a za zahrani urcite stoji...kecy typu vyvojari nechteli, abyste tudy sli, tak vam zabarikadovali cestu, jsou o nicem, stejne to bylo v reseno i v nekterych mestech ve falloutu, inteligence nulova - pokud si pamatuju tak protivnici byli ve 1,2 stejne tupy nebo hloupejsi, proste spousta recenzi se snazi byt jen recenzi, ale neni to nic jineho nez nasledovani hloupeho stada ovci bez jakehokoliv sveho nazoru
Autor: jerryOdesláno: 15:59, 1.11.2008ID: 50ecf2Nahlásit Vaultmasterům
to vlada: add zelezo vsechno na full rozliseni 1280x1024 naprosto bez problemu dual core na 2x3Ghz(1700kc) a ati 4850(3500kc) ale urcite by to slusne utahla treba aji 9600 GT a 9800GT navic po snizeni detailu a treba dohlednosti ta grafika je takova stylova takze aji pokud bys uz musel snizit detaily tak to bude porad v pohode ale jenom kvuli tomuhle bych asi novej pocitac nekupoval ja sem taky neodolal a rikal si prece ty novy hry nemuzou byt tak hrozny musim si koupit poradny zelezo ale bohuzel opravdu hrozny sou a nejvic se nakonec zasekavam na slevnenych starych hrach hlavne ruznych adventure ktery sem nejak minul a uplne v pohode by me jeli aji na starsim pocitaci ach jo :)
Autor: jaxOdesláno: 16:35, 1.11.2008ID: 6f981eNahlásit Vaultmasterům
jezisi.. co tu porad resite? Fallout 3 je SPICKOVA hra a basta, je to videt i podle vsech nezaujatych recenzi na netu a i ja tvrdim ze sve zkusenosti vim ze je paradni... je to hra ktera si zaslouzi obdiv a ne stupidni a trapne zakoplexovane poznamky spousty lidi odsud...
Autor: ErendilOdesláno: 16:46, 1.11.2008ID: 51879cNahlásit Vaultmasterům
to Bror and jax: tak hosi, tohle jsem chtel slyset, uz se na Fallout tesim jak babka na duchod... aspon nejaka sranda nez vyjde SC2 a D3
Autor: patrikOdesláno: 16:51, 1.11.2008ID: 41d15eNahlásit Vaultmasterům
to jax
uplny suhlas
a dost navykova. hrajte na very hard a kazdy boj je vyzva
Autor: KeinOdesláno: 16:53, 1.11.2008ID: 51634cNahlásit Vaultmasterům
Někteří lidé by si měli uvědomit:

1) Názor na hru se nezmění jestli si hru koupím nebo stáhnu, to odkud hru dotyčný má je v tomto případě zcela jedno. A ohánět se tím, že pirát napsal recenzi a to je špatné áááno, je zcela nesmyslné a nelogické.
2) výroky typu " Když se ti ta hra nelíbí tak to tu nemusíš nikde psát - další nesmyslný žvást stejně tak může někdo říci "nemusíš tu psát, že se ti to líbí" jestli vám to nedošlo tak toto je fansite a lidé zde mají právo vyjádřit nazor na hru, ať už jakýkoliv
3) tvrzení " Žádná dnešní hra není o nic lepší" to že se zhoršují hry, neznamená, že hráč jako poslušný pejsek bude mít menší nároky.
4) "Bethseda si stím dala tolik práce buďte za to rádi !" další tvrzení které je retardované, Bethseda plodí hry a za ně dostává zaplaceno, pokud udělá špatnou hru, dostane zaplaceno méně, tak to chodí v kapitalismu, nevím proč bych si měl špatnou hru kupovat.

Zamyslete se někteří opravdu nad tím co říkate za totalní hovadiny...
Autor: ChargerOdesláno: 17:05, 1.11.2008ID: 51fff0Nahlásit Vaultmasterům
Tak tohle uz je opravdu moc...Pravdiva recenze? Jezis prestante furt vsichni fnukat. Pamatujete jak jste jako maly (mladsi:) ) parili Fallouty? A pamatujete jak nad vama kdysi rodice kroutili hlavama co na tech hrach ty deti maji? Probudte se, to jste ted vy...Dneska uz vam nikdo textovku s obcas graficky zpracovanymi postavami a prostredim nikdo nenabidne. Nikdo vam v dnesni dobe 3D animace neda moznost si ve vasi fantasii predstavit dlouhe putovani pousti do jinych lokaci. Stve me to stejne jako vas, ale aspon se na ty legendy nezapomina a nekdo se nam je snazi pripominat..Neodsuzujte, ze se vam na disku nevali dalsi vylepsena kopie Fallouta 1, ale budme radi, ze tu aspon neco podobneho je, co nas do toho sveta zase aspon trochu zavede:)
Autor: SvabOdesláno: 17:06, 1.11.2008ID: 60a3feNahlásit Vaultmasterům
Kein - píšeš mi z duše, té Falloutí ..... :-)
Autor: ChimOdesláno: 17:26, 1.11.2008ID: 33c860Nahlásit Vaultmasterům
To Kein:

K tomu bodu číslo 3. Ony se dneska nedělají hry horší než předtím, dělají se hry takové, jaké je hráči chtějí. Tobě můžou připadat dnešní hry blbé, ale jinému můžou připadat naprosto skvělé a hra jako Fallout 1 a 2 může dnešnímu hráči připadat jako naprostá kravina. Fallout 3 je (i když jsem ho zatím nehrál) nejspíš přesně tím, po čem většinové publikum volá, zkus se s tím smířit. Bethesda nedělá špatné hry, dělá jen hry které se budou dobře prodávat.
Autor: karleOdesláno: 17:36, 1.11.2008ID: 42baf2Nahlásit Vaultmasterům
chim: hehe, reakce na poslední větu: smazal bych nedělá špatný hry, napsal bych prostě jenom dělá hry tak aby se zalíbily co nejvíc lidem (což někdo může maximálně nenávidět, ale budiž)
Autor: CrazyBoneOdesláno: 18:07, 1.11.2008ID: 513aaaNahlásit Vaultmasterům
chim : 100% s tebou súhlasím lepšie sa to už nedalo povedať
Autor: PukytosOdesláno: 18:26, 1.11.2008ID: 516282Nahlásit Vaultmasterům
Jinak muzeme byt radi ze se toho vubec nekdo ujal ...... Rozhodne si myslim ze autor hru ani nedohral .. protoze to co tam blekota tomu nenasvedcuje .....
Autor: patrikOdesláno: 18:39, 1.11.2008ID: 41f7a6Nahlásit Vaultmasterům
to kein
kritizovat ukradnutu hru je minimalne nemoralne. to je ako zlodej, ktory ukradne penazenku a potom sa stazuje, ze v nej bolo malo penazi. okrem toho, ked kradnes hry a valaju si ti ich kopy na disku, mas mensiu motivaciu dat hre sancu a ponorit sa do nej, nez niekto, kto si ju zaplatil. to uz nehovorim o tom, ze cracky su casto z prerelease verzii, alebo maju v sebe bugy a recenzovat takuto hru je ulet.
Autor: patrikOdesláno: 18:50, 1.11.2008ID: 41f7a6Nahlásit Vaultmasterům
+
tu su tri velmi strucne hracske recenzie z xzone.
pravdepodobne od ludi, ktori si hru kupili a maju teda aktualnu verziu
http://www.xzone.cz/recenze.php3?kod=12790

vzdy si hovorim, ze prispievanie do diskusii je iba strata casu. nici nazor nezmenim a mam na praci uzitocnejsie veci. ked sa ale objavi naozaj kvalitna hra a citam tie zakomplexovane postrehy zlodejov, zda sa mi to voci hre, jej tvorcom a hracom tak nefer, ze sa to snazim svojim prispevkom nejak vyrovnat. to je ospravedlnenie za moje posty
Autor: jerryOdesláno: 18:52, 1.11.2008ID: 50ecf2Nahlásit Vaultmasterům
to patrik:no na tom neco je bohuzel u tehle hry to opravdu neplati tady je to tiz cely opacne na zacatku te to vtahne a hodne bavi bohuzel s casem se vytraci motivace pokracovat to je problem proste po prvni euforii ze stylu zjistiz ze vsude je to +- stejny a proste te to nebavi to je ten problem jako mam par her ktery se me dlouho valeli ve skrini nez sem se k nim dostal ale to hlavne kvuli obrovske slozitosti napriklad GREYHAWK: TEMPLE OF ELEM.EVIL(mimochodem na ni makali borci z puvodniho falloutu) ten se me od zakoupeni valel v sufleti asi pul roku nez sem mel naladu proniknout do uzasnyho dobrodruzstvi bohuzel tohle taky neni pripad falloutu kde system pochopis za 10minut a nic extra novyho te celou hru neceka
Autor: N4RiOdesláno: 19:08, 1.11.2008ID: 60a4c0Nahlásit Vaultmasterům
to patrik: to neni to same jako ukrast penezenku a stezovat si na jeji obsah :P
Autor: patrikOdesláno: 19:14, 1.11.2008ID: 41f7a6Nahlásit Vaultmasterům
jerry
mozno mas pravdu. zatila ti neviem odpovedat, lebo som iba na zaciatku. osobne pochybujem, ze ma to prestane bavit, pretoze hra ma vtiahla okamzite v momente, ked otec zmizol a ja som si cital v overseerovom pocitaci divne instrukcie. vcera som to kupil a ked rodinka zaspala, hral do noci. nevedel som sa od toho odtrhnut. zabil som overseera a potom ma to tak mrzelo, ze som premyslal zacat odznova. mozno je ina nenasilnejsia cesta. ked som vylieyol von, bola noc a po par sekundach ma prepadli dva psy. na very hard a slusny small arms skill som jedneho dostal a druhy ma udolal. to bola moja prva smrt a bol som z toho v soku. neviem si predstavit, akos a postavim supermutantovi. na tuto obtiaznost mi to velmi pripomina boje zo starych falloutov. z grafiky som nadseny a to som grafik. je pravda, ze niektore textury su menej ostre, ale na to sa musis naozaj sustredit a hladat chyby. celkovy dojem je vyborny a atmnosfera falloutu z toho pre mna uplne dycha. asi najskor skocim do najblizsieho mesta najst postavy, ktore su spomenute v overseerovom kompe. som velmi zvedavy, ako to bude s otcom. tak uvidime, ci ti dam za par dni za pravdu. pre mna zatial mozno najlepsia hra roka.
Autor: patrikOdesláno: 19:15, 1.11.2008ID: 41f7a6Nahlásit Vaultmasterům
nari
vazne? a v com je rozdiel? paci sa mi ako si zlodeji vedia odstupnovat kradeze podla zavaznosti.
Autor: FreemanOdesláno: 19:23, 1.11.2008ID: 616622Nahlásit Vaultmasterům
2 patrik - ano na hráčských recenzích z xzone je krásně vidět jakou mají vypovídající hodnotu:

Uživatel: lol, hodnocení 100%
Klady: Vse
Zápory: NIC
Celkové hodnocení: fakt se tesim
Autor: KeinOdesláno: 19:24, 1.11.2008ID: 51634cNahlásit Vaultmasterům
Patriku tady se hodnotí hra a ne morálnost, apropo když ukradnu peněženku abych se podíval tak si ji pak nemůžu koupit pokud se mi zalíbi v tom je ten rozdíl provnáváš jabka a hrušky navíc zcela mimo mísu....
Autor: SiusOdesláno: 19:35, 1.11.2008ID: 6f7108Nahlásit Vaultmasterům
2 Chim: Nejsem žádný core propařenec, ale podle svých zkušeností musím říct, že se dnes dělají horší hry. Samozřejmě vystihl si to přesně, ale o to tu jde. V dobách dávno minulých byla herní scéna naprosto o něčem jiném, od vývojářů po hráče byly laťky krapet jinde a pomalu by šlo říct, že se hry dělaly rodiči pro rodiče. Šlo především o to dobře se pobavit nebo zapřáhnout mozek u nějaké adventury a hraní her by se dalo přirovnat ke čtení knih, jednoduše zábava na volné chvíle. Ale v dnešní době je hraní her pomalu smyslem života nehorázného množství dětí a hlavním kritériem pro to aby byla hra pro ně přijatelná je možnost ustřelit hlavu všemu co se hýbe a aby vypadl "elixír nesmrtelnosti" z prvního nepřítele co zdoláte. Bejvávalo že se nám díky omezeným možnostem do rukou dostala nová hra jen zřídka, takže se často vyždímala do posledního pixelu. Samosebou propadáky a špatné hry se dělaly vždycky a vždycky budou, ale obecně mnohem víc her se dělalo taky s jiným motivem než jen love. Hry byly delší, složitější a měly svoje kouzlo a dokázaly se vrýt lidem do hlavy a zůstat tam ještě hodně dlouho po té co opustily hdd nebo dokonce pařan sekl s hraním. Právě ten pocit ze hry, to nechat se do ní vtáhnout a nerušen být tím hrdinou co zachrání svět dnešním hrám chybí. Podle mého například takový Max Pain dokáže zanechat v člověku silný pocit z hraní a krom dobré zábavy mě hraní bavilo především díky vývoji příběhu, který jsem sledoval stejně zažraně jako napínavý film. Ale jednoznačně všechna superlativa si schovávám pro Planescape Torment, jako naprosto unikátní herní zážitek.

Pro ty co znají sérii Might and Magic, představte si, že by jste dnešního průměrného pařana posadili před Might and Magic I nebo II. Hra by je odpuzovala už jen tím, že je 2D a víc barev najdete i mezi propiskami do školy. A fakt, že zde neexistoval automapping a veškeré lokace, které jste v bludišti světa procházeli jste si museli zaznamenávat na papír by z hry udělal prakticky nedohratelnou záležitost pro dnešního průměrného hráče. Ale toto už je na dnešní poměry extrém a spíše namáhavá logická hádanka, než zábava pro volný čas.

Evoluce herního průmyslu jde krásně vidět už jen na žánrech, které obsadily trh ze kterého naprosto vymyzely právě ty typy, které vyžadovaly zapojit mozek a naprosto převládají reflexovky, kde pro úspěšné dohrání hry stačí zaklikat vaše krysítko do stolu.
Autor: ErendilOdesláno: 19:46, 1.11.2008ID: 51879cNahlásit Vaultmasterům
souhlasim s Patrikem stejne jako Siusem, ale celkove myslim ze se nedelaji horsi hry, jen takove co se budou libit a hraci uz jsou prilis zmlsani, hlavne ti mladsi...
Autor: NomingezOdesláno: 20:38, 1.11.2008ID: 6f6f7aNahlásit Vaultmasterům
Dobrá recenze, F3 je prúser,asi jsem měl "velké oči" a očekávání
Autor: NeasiOdesláno: 20:39, 1.11.2008ID: 8013a2Nahlásit Vaultmasterům
[ironie]
Jasne hosi.. Sorry, omlouvam se. Mate pravdu (hlavne ti co furt cekaji az si budou moct sveho legalne zakoupeneho fallouta zahrat). Fallout 3 je nejlepsi hra co jsem kdy hral. Pri jejim hrani jsem zazil 20 orgasmu a malem dosahl nirvany a rozplynul se v universu. Bethseda dela jen ty nejlepsi hry, a vklada do nich spoustu prace. Fallout 3 se oblivionu vubec nepodoba a rozhodne v sobe nema nic nerikajici nesmyslne se opakujici lokace. Umela inteligence je na takove urovni, ze odedneska se nebudu bavit s lidmi, ale pouze s postavami z falloutu 3. Hudba je skvela (nahral jsem si ji na ipod a posloucham ji i ve spanku) a cisi na me z ni takova beznadej, ze jsem chtel spachat sebevrazdu, ale na zivu me udrzela jen predstava ze muzu zase hrat fallouta 3. Pribeh je tak uzasny, ze jsem se rozhodl zanechat studii na TUL a rozhodl jsem se jit radsi studovat famu, abych mohl jednou natocit celosvetovy kasovni trhak na motivy pribehu f3. Abych nezapomel: Ostatni fallouty jsou trapny a nehratelny, jen f3 je mistrovske dilo.

Omluvte me prosim ze jsem psal opak a ze jsem si dovolil rict ze fallout 3 je nehratelna sracka ktera ma s puvodnimi fallouty spolecny leda tak nazev a ze byl vytvoren jen pro zdegenerovane tupe stado kretemu pc slouzi jen na hrani (pokud tedy zrovna nekoukaji na Ordinaci v ruzove zahrade nebo na Pokemony).

Taky se chci omluvit Erendilovi. Ne, nejsi nula (puvodne jsem psal ze jsi trapny pokrikovac v diskuzi, ktery nevi o cem mluvi, protoze f3 jeste nehral, ale na tom nezalezi). Jsi ten nejkrasnejsi a nejchytrejsi clovek na svete. Z tvych prispevku na me cisi takova genialita, ze jsem si je vytiskl a prilepil na zed (ted se je ucim nazpamet a planuju zalozit Cirkev Erendilovu). Promines mi nekdy, ze jsem se rozhodl vyjadrit vlastni nazor na hru, kterou jsi nikdy nehral?

Ostatnim bych se chtel taky omluvit. Ja to tak nemyslel. F3 je super a zaslouzi si 105% hodnoceni. Recenze neni zapotrebi psat, bethseda byla totiz tak prozirava, ze je k f3 pribalila sama, aby se hc hraci nemuseli namahat.
[/ironie]

Probudte se hosi. Fallout 3 je sracka a vy na tom svym ignoranstvim a namyslenosti nic nezmenite!
Autor: ChimOdesláno: 20:43, 1.11.2008ID: 33c860Nahlásit Vaultmasterům
to Sius: Díky za hodnotný příspěvek. V podstatě s tebou souhlasím jen bych doplnil pár drobností:

Pokud jsou hry dnes horší, tak opravdu jen z toho důvodu, že si to žádá trh. Kdyby si trh žádal opravdové pokračování Falloutu, tak by dávno vzniklo (van buren). Po takové hře ale dnes nikdo (nikdo, myšleno většina) nevolá, proto ani nemůže vzniknout.

K mé asi nejoblíbenější hře patří Football manager07 (případně i starší verze z této série). Je to samozřejmě typově zcela něco jiného než Fallout, ale je to přesně hra, která si žádá uvažování, nedá nic zadarmo a rychle klikání myší prostě výhru neznamená. Svým způsobem je tak Falloutu a jiným "starým" hrám velmi podobná. Osobně doporučuji k odzkoušení.

K Might and Magic - já byl zasažen až tuším čtvrtou hrou v této sérii (podtitul Mandate of Heaven). Jsem přesvědčený o tom že ani čtyřka by dnešního hráče nezaujala. :)))

A když už mluvíme o Evoluci, zkus si zahrát Spore, ani ne tak z důvodu že by to byla skvělá pařba, spíš mám obavu že tohle je skutečně evoluční hra a určuje směr, kam povede herní průmysl.

Závěr? Buďme rádi že jsou firmy, které se pustí do takového rizikového projektu jako je Fallout3 a buďme rádi že vzniklo, co vzniklo.
Autor: KeinOdesláno: 20:57, 1.11.2008ID: 51634cNahlásit Vaultmasterům
Chim: "Závěr? Buďme rádi že jsou firmy, které se pustí do takového rizikového projektu jako je Fallout3 a buďme rádi že vzniklo, co vzniklo."

-->

4) "Bethseda si stím dala tolik práce buďte za to rádi !" další tvrzení které je retardované, Bethseda plodí hry a za ně dostává zaplaceno, pokud udělá špatnou hru, dostane zaplaceno méně, tak to chodí v kapitalismu, nevím proč bych si měl špatnou hru kupovat.

Fallout 3 byl pro bethsedu jasný kapr, nevidím důvod proč by měl být "rizikový" ....
Autor: ChimOdesláno: 21:11, 1.11.2008ID: 33c860Nahlásit Vaultmasterům
to Kein:

na úvod, ve světě byznysu není žádný kapr jistý.

Pokud to bude výdělečná hra (a to asi bude) tak odvedli dobrou práci. Zapomeň na to, že někdo bude dělat hru pro tebe, vždycky ji bude dělat především pro svůj vlastní zisk. Dělat hry pro hráče šlo před 10-15 lety kdy se hry dali dělat v uvozovkách "na koleně" a jejich výroba byla nízkonákladová. Ta doba je pryč. (nevím z jakého důvodu skončil Black Isle, ale nebude to tím, že začali dělat špatné hry? (myšleno hry které se neprodávali tak dobře))

Jinak díky za ohodnocení mého názoru jako retardovaný.
Autor: SiusOdesláno: 21:16, 1.11.2008ID: 6f7108Nahlásit Vaultmasterům
2 Erendil: Právě na to narážím. Dělají se hry, které se za použití co nejméně financí co nejvíce prodají, tedy dělají se aby na první pohled zaujaly a líbily se. A každý raději vytvoří hru, kde má jistý profit a to jestli hra samotná bude vůbec kvalitní nebo ne je šéfíkům v křeslech u zadnice, důležité jsou penízky. A právě kvůli tomu že průměrný věk pařana nepřekročí 16 let, tak se vytváří nenáročné, nemastné, neslané hry, které sice zaujmou z videí, ale hrací doba nepřesáhne jeden zimní víkend a po dohrání je myšlenka znovu hru spustit zařazena do chlívečku "blbé nápady".

Vývojáři se mezi sebou navzájem hecují, jak ta jejich hra má tak dobrou grafiku, že nepojede na mašinách starších jak 6měsíců, že v xichtu mají npécéčka naprogramovaných trilión emocí a jak propracovaná a realistická je fyzika, že by se dala použít do vojenských simulátorů, ale v boji o co technicky co nejpropracovanější dílka (které jsou díky ódám na jejich graf. zpracování magnetem na tupohlavé hráče) zapomínají na to, že hru si zapnu, protože se chci pobavit a k tomu nepotřebuju vzhledově namakanou hru.

Vemte si blbý Gyroball jak je může být koulení míčku po dráze zábavné. Nebo teď nedávno jeden východní počin, kdy začínáte jako malá koule a nalepujete na sebe různé věci a tím i rostete a díky tomu na sebe můžete nalepovat čím dál tím větší objekty a to je pak k nezaplacení, když vám koule na které je z jedné strany nasáčkovaný trolejbus a z druhé dopravní značení převálcuje budovu MC Donaldu.
Autor: SiusOdesláno: 21:35, 1.11.2008ID: 6f7108Nahlásit Vaultmasterům
2 chim: Jde o MaM 6 a u té sem taky začínal, jenže universum Might and Magic je prostě můj druhý domov, takže jsem se pustil snad do všech her co v názvu obsahovaly Might and Magic, ale popravdě o dohrání MaM I a II si můžu nechat jen zdát. Častokrát jsem se sám ztratil ve svém vlastním náčrtu dungeonu nebo se sem tam nějaký list ztratí a když se to pak zapne po měsíci, je to jako se pořád dokola učit jezdit na kole, ale balanc prostě neudržím =).

Jinak spore jsem hrál, ale nenadchlo mě to. Samotný nápad zpracovat něco jako je evoluce ve hře se mi zamlouval, ale autoři zabili potenciál hry a po prvních třech hodinách hraní jsem se zklamáním zjistil, že jde jen o nudný stereotyp od začátku do konce.

Co se F3 týče, tak se zatím snažím nenechat si zkazit očekávání ze hry recenzenty. Možná budou mít pravdu a možná budu litovat, že sem tu tisícovku raději neprochlastal někde s děvkama v Renu, ale pokud by byla hra samotná naprostý propadák (jakože podle zlých jazyků je :( ), tak mě někde v koutku srdce hřeje fakt, že komunita fallouterů se za své moddařské počiny nemusí stydět, tak snad si šikulové najdou cestu i k F3 a splní nám sen o perfektním radioaktivním bratrovi, který se nebude muset stydět připojit do rodiny co nese jméno Fallout.
Autor: easyyyOdesláno: 22:09, 1.11.2008ID: 33a27aNahlásit Vaultmasterům
kdyz si vyhodil hned prvni mesto do povetri tak se nediv ze si nevedel kam jit a co delat.. priste zkus tu bombu zneskodnit a hned mas co delat..
ja jsem puvodne rikal ze F3 je mod do oblivionu.. hodne promakanej ale jen mod.. ted musim uznat ze jsems e milil.. je to hooodne dobra hra, vystihuje atmosferu falloutu a kdyz ji ma clovek v cestine neni si na co stezovat.. jo sice na 3lvl zabijes 7 supermutantu ale za chvili dojdou stimpaky, prachy taky nejsou a naboje mas jen do lovecky pusky.. pak zkus zabijet dalsi supermutanty.. delal si recenzi tipuju tak z hodinoveho hrani.. ja f3 hraju cca 10h a stalke me to bavi, ani jednou sem se nenudil.. mnohem lepsi nez oblivion
Autor: RabiátOdesláno: 23:36, 1.11.2008ID: 605574Nahlásit Vaultmasterům
A je to teda rpg nebo akční hra?
Autor: LumpusOdesláno: 00:42, 2.11.2008ID: 51fd32Nahlásit Vaultmasterům
Nevím ale autor sám si velmi protiřečí.Například jako mínus dal dlouhé cesty pustinou,a znovu jako mínus dal že je mapa mrňavá.Tak opravdu nevvím jestli se tato recenze dá brát vážně nebo ji mám chápat jako nepovedený žert.
Autor: zabi.jákOdesláno: 00:52, 2.11.2008ID: 6f7238Nahlásit Vaultmasterům
Rabiát :oboji.. ale je tam hodne prvku z RPG jako treba postupny vyvoj postavy a tak.. muzes delat vlastni rozhodnuti, specializovat se na urcite praktiky (veda, doktor, opravar atd.).. urcite ne jen bezducha strilecka :)

Lumpus: spis jako ten nepovedeny zert :P
Autor: FreemanOdesláno: 00:54, 2.11.2008ID: 616622Nahlásit Vaultmasterům
2 Lumpus - Zahraj si Fallout 2 a uvidíš, že mapa je několikanásobně větší co se týče pustiny i měst a přesto cestuješ rychleji a daleko zábavněji..
Autor: FreemanOdesláno: 01:54, 2.11.2008ID: 616622Nahlásit Vaultmasterům
Pokud máte zájem doplnil jsem recenzi o pár bodů jak nepodělat F4 http://honzablog.spaces.live.com/blog/cns!1310256508AEEFF2!364.entry
Autor: ErendilOdesláno: 09:00, 2.11.2008ID: 51879cNahlásit Vaultmasterům
2 Neasi:
No, popravdě ta ironie se ti povedla, asi si ji vážně vytisknu a pověsím do pokoje, tak pěkně mě ještě nikdo neurazil. A naopak, já se omlouvám tobě, že jsem se odvážil zde napsat svůj názor, i když jsem F3 nehrál. Já hlupák zapoměl, že už není demokracie, ale máme tady diktatorský režim a ve vedení je Neasi.

Já si F3 zahraju i když ty si myslíš že je to sračka. To se radši podívám na recenze které nejsou zkrášlené emocemi člověka, aspoň ne tolik... Ale jak je možné, že tady někdo dá 2/10 a na BonusWbu je 93%?
Autor: StanleyOdesláno: 10:38, 2.11.2008ID: 42956eNahlásit Vaultmasterům
lol tadle recenze je nejaky vtip ? :D mel si spatnej den ?
podle me ta tato recenze lže

- Cesty pustinou jsou nudné a dlouhé

co bys cekal ? to je postapokalipticky svet a nudne me vubec nepripadaji

- Pustina je jedna velká nuda a bude vás bavit se na ni jen dívat

muzes v ni delat questy lovit raidery a mutanty a ochocit si pejska a a a...... je toho proste hodne

-Jednoduchost (zabíjení nepřátel a přístup k zbraním)

dej si to na tezkou obtiznost a myslim ze to bude jinak

-Málo měst (pokud počítám města velikosti malých měst F1 a F2, jsou tu 2-3 města)

kdyby to udelala bethesda tak zebys cestoval po mape jako ve F1 F2 tak je tam tech mest vice protoze by neuseli delat tu pustinu 2-3 mesta si myslim ze sou okej co si cekal ?
ze na nazdym metru ctverenim bude pět měst ?

rozepisoval bych se celou vecnost co se mi na teto recenzi nelíbylo ale uz se mi nechce

todlencto byl můj názor

diky za pozornost



Autor: StanleyOdesláno: 10:39, 2.11.2008ID: 42956eNahlásit Vaultmasterům
sorry za pravopisne chyby :)
Autor: JohnyOdesláno: 12:00, 2.11.2008ID: 7eb1baNahlásit Vaultmasterům
Naprosto souhlasím s touto recenzí + jako dodatek

podívejte se na celou ,,obří mapu" F3

http://www.nma-fallout.com/forum/album_page.php?pic_id=2990

jestli se budete ptát, jestli je to vážně tak malé, tak říkam: ANO je :p
Autor: NeasiOdesláno: 12:11, 2.11.2008ID: 8013a2Nahlásit Vaultmasterům
Erendil: Mno, to asi vazne neuhodnu, jak je neco podobneho mozne :> Zeby tu recenzi psali stejni degeni jako ty?

btw: Nikde jsem nepsal ze nemuzes pridat svuj post do diskuze. Psal jsem jen, ze pises o necem, o cem vis je to, co jsi si precetl z cizich recenzi..
Autor: JohnyOdesláno: 12:20, 2.11.2008ID: 7eb1baNahlásit Vaultmasterům
Můžete mi říct, proč tady promazáváte pravdivé příspěvky ?????
To se mi snad jenom zdá

tak ještě jednou a doufám, že to ted nesmažete

http://www.nma-fallout.com/forum/album_page.php?pic_id=2990

kompletní mapa falloutu ,,směšně malá"
Autor: JohnyOdesláno: 12:24, 2.11.2008ID: 7eb1baNahlásit Vaultmasterům
tak sorry, ty příspěvky tu sou, nějak blbě se mi to zobrazovalo. Musel sem dát vždycky refresh, aby se mi zobrazili moje příspěvky.
Autor: Calis XarnOdesláno: 13:17, 2.11.2008ID: 8013a2Nahlásit Vaultmasterům
re: Stanley,

"2-3 mesta si myslim ze sou okej co si cekal ?
ze na nazdym metru ctverenim bude pět měst ?"

Silně pochybuji že si někdy hrál Fallout nebo F2, protože jinak by tu muselo dojít že 2-3 města jsou nevidařený vtip...
Autor: zabi.jákOdesláno: 14:36, 2.11.2008ID: 6f7238Nahlásit Vaultmasterům
Stanley: konecne nekdo normalni:)
Autor: FreemanOdesláno: 15:08, 2.11.2008ID: 616622Nahlásit Vaultmasterům
Přesně jak říká Calis Xarn
Autor: ErendilOdesláno: 15:14, 2.11.2008ID: 51879cNahlásit Vaultmasterům
2 Neasi: tak pardon pane dokonaly...
"btw: Nikde jsem nepsal ze nemuzes pridat svuj post do diskuze. Psal jsem jen, ze pises o necem, o cem vis je to, co jsi si precetl z cizich recenzi.."
jasne, to mas nejspis pravdu, ale oblivion jsem hral opravdu dlouho a nudne mi to nepripadalo... psat do diskuze muzu,a le za moje nazory si stejne vyslouzim tvoje urazky... to neco vypovida o tvojem chrakteru... pokud se F3 tak strasne hnusi, stahni si novy mod na F2 nebo F1 a hraj dal... a prestoze jsem 1 dohral 3x, tak 2 jsem nedokoncil, ptz me to prestalo v Navarru bavit, stejne jako ke konci Baldurs Gate
Autor: KeinOdesláno: 15:18, 2.11.2008ID: 51634cNahlásit Vaultmasterům
na stanleyho nemam sílu ani reagovat jen dodám ->kvůli takovýmto lidem vycházejitakové břečky jako f3....
Autor: zabi.jákOdesláno: 16:06, 2.11.2008ID: 6f7238Nahlásit Vaultmasterům
kvuli takovym lidem jako kein bych byl ochoten vrazdit....
Autor: ScapoOdesláno: 17:31, 2.11.2008ID: 51879cNahlásit Vaultmasterům
ja jsem F3 sice ještě nehrál, ale s chutí si to zahraju, protoze kašlu na podobné recenze... názor si umím udělat sám
Autor: KeinOdesláno: 17:49, 2.11.2008ID: 51634cNahlásit Vaultmasterům
zabi.ják: copak štve tě můj názor?? štve tě čistá realita? to ej smutné...."zabijáku"
Autor: NeasiOdesláno: 18:50, 2.11.2008ID: 8013a2Nahlásit Vaultmasterům
Scapo: To jsme radi ze jsi nam to rekl, priste to muzes jeste rict do zdi, urcite ji to bude taky zajmat.

zabi.ják: Ano, tvuj nick zrejme naprosto odpovida tve inteligenci(veku?).

Erendil:
"psat do diskuze muzu,a le za moje nazory si stejne vyslouzim tvoje urazky..."
Samozrejme. Slysel jsi snad, ze by to nekdy fungovalo jinak? To je proste zivot, ne materska skolka. Za co jineho bych te taky mohl urazet?
"oblivion jsem hral opravdu dlouho a nudne mi to nepripadalo"
a) Nikdy jsem nerekl ze je oblivion nudny. Rekl jsem jen, ze fallout 3 se podoba oblivionu.
b) No a co ze jsi hral oblivion opravdu dlouho? Ukazuje to snad na to, jakej je fallout 3?
"pokud se F3 tak strasne hnusi, stahni si novy mod na F2 nebo F1 a hraj dal"
Co je ti po tom, kam pisu svoje nazory? V nasem state zatim prece vladne demokracie, jak jsi sam napsal. Jestli se ti nelebi moje posty, necti je! Nikdo te k tomu (doufam) nenuti. Jestlize si je prectes, delas to jen na vlastni nebezpeci ze az budes delat chytreho v diskuzi, nekdo te posle do pici.. Stejne tak recenze. Ohanis se s ti, recenzenti, kterym se fallout 3 nelibil by meli jit hrat f2 a ne psat recenze. V tom pripade ty muzes jit hrat oblivion a ne cist recenze. Je to stejne ujeta logika.
Autor: zabi.jákOdesláno: 20:03, 2.11.2008ID: 6f7238Nahlásit Vaultmasterům
kein: to neni zadna realita...mozna jen tvuj + par dalsich retardu nazor na tuhle hru.. hodne lidem se fallout 3 libi. posuzuju to z profesionalnich recenzi (score, level), ale i z prispevku lidi kteri pisi na tohle ale i na oficialni forum bethesdy... tyhle nesmyslne prehnane a negativni "recenze" a prispevky od nasranych fanousku falloutu kteri by nejradsi meli izometricky pohled a kostickovanou grafiku, ale pritom nadavaji ze textury jsou rozmazane, grafika hnusna a pc maji nejakou 4 roky starou sunku takze hrajou na stredni nebo minimalni nastaveni jsou ukazkou vasi demence.. nechapu proc travite tolik casu procitanim for a psanim recenzi kdyz f3 nenavidite.. proc radsi nejdete hrat jinou hru nebo nejdete delat neco jineho? ano ano uz to vidim jak budete argumentovat srackama typu tohle je demokraticky stat a ja si muzu delat co chci... nevadi mi kdyz da nekdo hre male hodnoceni a rekne ze je blba, ale tohle je ciste z nenavisti k f3...

neasi: prosim te, udelej neco pro cesky narod a jdi se zastrelit....:)
Autor: NeasiOdesláno: 20:22, 2.11.2008ID: 8013a2Nahlásit Vaultmasterům
zabi.ják: Vsichni nemaj emo nalady jako ty.
Autor: FreemanOdesláno: 20:33, 2.11.2008ID: 616622Nahlásit Vaultmasterům
2 zabi.ják - ano spoustě lidem se líbí spoustu věcí, to ještě neznamená, že mají pravdu
Autor: NeasiOdesláno: 20:39, 2.11.2008ID: 8013a2Nahlásit Vaultmasterům
zabi.ják:
"to neni zadna realita...mozna jen tvuj + par dalsich retardu nazor na tuhle hru.. hodne lidem se fallout 3 libi."
Samozrejme ze se jim to libi. Tupe stado totiz vzdy rado nasleduje vudce ktery prohlasi; "Tudy pujdem, izo pohled je hnus, dnes je moderni 3D. Pribeh a ukoly nemusi byt nijak slozite, tupe stado to tak ma rado, aspon si vic muze uzivat krve a toho jak je nase hra uzasne akcni".

Vis proc travime tolik casu procitanim a flamovanim v diskuzich? Protoze muzem a chcem, v neposledni rade nas to bavi. Mame pocitace, mame vlastni nazor, dokonce i internet a spoustu casu, tak proc by jsme se nesli pobavit vedenim flamewar s par idioty kteri nam vzdy padnou presne do noty?

"argumentovat srackama typu tohle je demokraticky stat a ja si muzu delat co chci"
To co ty nazyvas srackama, tomu se rika jeden ze zakladu demokracie. To jste se jeste ve skole neucili? Jestli se ti to nelibi, muzes emigrovat do ciny, nebo do severni korei.
Btw: S timhle argumentoval puvodne Erendil, ale chapu ze by bylo moc namahave precist si tech nekolik desitek postu, navic neci mozek na to ani nemusi mit kapacitu..
Autor: zabi.jákOdesláno: 21:02, 2.11.2008ID: 6f7238Nahlásit Vaultmasterům
neasi: ty vole to si delas srandu ne? xDD.... vzdycky napises takovy slinty ze by se z toho clovek posral:D.... fakt z tebe nemuzu a z tech tvejch kokotin co pises :D.. udelej neco pro ty normalni lidi tady a mlc..
Autor: NeasiOdesláno: 21:41, 2.11.2008ID: 8013a2Nahlásit Vaultmasterům
Vidis, prave tenhle tvuj prispevek jasne ukazuje tvoji inteligenci. Nemas slov, presto napises (i kdyz napises - spis vyblejes stylem 14 leteho blogera ktery si jeste neuvedomil ze na zacatku vet jsou velka pismena) nejakou sracku, hlavne aby to vypadalo ze jsi nad veci.
Proc bych mel mlcet? Protoze se ti nelibi co pisu? Co zabi.jaku?
Autor: zabi.jákOdesláno: 22:07, 2.11.2008ID: 6f7238Nahlásit Vaultmasterům
ne.. protoze si idiot kterej "vystudoval" (studuje) obchodku a tady si hraje na genia..:D jj ty neco rikej o velkych pismenech kdyz Cinu napises s malym c a pred nebo pises carku coz se v ty vete co si napsal nejde, ikdyz napises zvlast.... hlavne ze ty si inteligent co?
Autor: raybitOdesláno: 22:31, 2.11.2008ID: 700bb8Nahlásit Vaultmasterům
ale rozhodne neni horsi jak ty
Autor: patrikOdesláno: 22:34, 2.11.2008ID: 518a5aNahlásit Vaultmasterům
to neasi
s tym typym stadom je to aj naopak. mam trosku pocit, ze kto tu najviac zotre fallout, ten je na madbrahmin najvacsi king. staci, ked nejaky admin napise poblivion a uz sa mu ostatni tlacia do prdele. lebo cim drsnejsi nazor na bethesdu a fallout, tym drsnejsi hardcore fanda.
Autor: NeasiOdesláno: 22:54, 2.11.2008ID: 8013a2Nahlásit Vaultmasterům
patrik: Oblivion jsem nikdy nepomlouval, svyho casu me i bavil. Psal jsem, ze f3 se oblivionu podoba.

zabi.ják: TUL neni obchodka (kam koneckoncu vezmou kazdou repu), ale Technicka Univerzita v Liberci. Narozdil od tebe se nebojim priznat ze udelam chybu. Ty ze svych (a ocividne i cizich - viz. f3) chyb delas prednosti..

ps:
Tohle byl v brzke dobe muj posledni post. Prez tyden nemam na takovyhle sracky cas, musim se ucit. Mozna se pristi vikend zase ozvu. Dekuji vsem pitomcum (nebudu jmenovat, zabi.jak by se mohl urazit ;), ze me doprali pobavit se pri trose flame diskuze; Diky.
Autor: zabi.jákOdesláno: 23:22, 2.11.2008ID: 6f7238Nahlásit Vaultmasterům
neasi: zase slintas slinty ktery nemaj smysl... jaky delam chyby? znas me snad? ale poucovat nekoho o gramatice a sam delat hrubky ktery sou hodny zaka zakladni skoly - to muze jen blbec jako ty...:) tak se mej a hezky se uc blbce at te z ty TULI TULI univerzity nevyrazi:)
Autor: johnyOdesláno: 23:28, 2.11.2008ID: 33c98eNahlásit Vaultmasterům
Ja sem prosel fallouta 1,2 na vsechny mozne zpusoby, ale tuhle SRACKU co Bethesda udelala nemuzu prijit na jmeno. Kdybych psal recenzi dopadlo by to, ze bych tomu dal hodnoceni 4/10 a to velmi opravnene. Tato hra si nezaslouzi vyssi hodnoceni. A jestli tomu da nejaky manik ze škore nebo plevelu hodnoceni 10/10 tak je pro me uprimne totalni idiot, protoze sem vyrustal s lidma od score, co psali prvni cisla a tihle lidi by napsali asi stejne hodnoceni jako ja (4/10)
Tahle hra opravdu nema nic spolecneho se starym Falloutem. Tohle je několik roků prosrané práce, za kterou bych se být autory, styděl jak malý kluk. nemůžu uvěřit tomu, že zabili několik roků nat tímhle humusem. OMG přál bych si popovídat s manažerem této společnosti, který asi nikdy nehrál fallout.
Je mi na blití
Autor: HanzalesOdesláno: 23:43, 2.11.2008ID: 7f9da8Nahlásit Vaultmasterům
hosi hosi, vy kdyby jste tyhlety blogy a diskuze nemeli, nevim kam by jste se vyradili :) Takhle tu hru sjet muze opravdu jen hodne zklamany nadsenec prvnich dilu falloutu. Take mu to nezazlivam. Ja pri vydani DeusEx2 brecel jak mimino. Take slzim pri vzpominkach na kde jake pecky z te doby, ale smiril jsem se s tim, ze ten efekt uz zadna hra mit nebude. V hlave mam taky milion napadu, jak udelat bozsky System shock 3, ale co s tim. Skoda ze jste si pohled na F3 takhle szhnusili predsudky a prehnanymi ocekavanimi. Ja cekal tak nejak + - sci*fi FPS s nadechem falloutu s prvky RPG ktere na dnesni pomery prekvapily a jako ani po peti pivech bych tomu nedal 2-3/10 :-) Strizlivych 7.5 bez emoci, jako fanousek bych odebral 3 bodiky za pospineni (vyuziti) znacky. Ciste jako hra to ale zase takova tragedie neni.
Autor: DeštníkOdesláno: 23:52, 2.11.2008ID: 7fc4b6Nahlásit Vaultmasterům
zabi.ják: tipuju ti tak pet let, mozna ani to ne.

Hanzales: Napsal jsi to podobne, jako bych se k tomu stavel asi i ja - zadna revoluce, shit to sice pro me taky neni, ale prece jenom bych cekal neco vic, nez oblivion s vatsem a ve scifi prostredi. Skoda spis toho, ze ty lokace jsou hodne podobny - at uz je to barak policejni stanice, kde jsou ti supermutanti, nebo skola kousek od vaultu a nebo treba barak u minovyho pole. Copy paste finisujeme.
Autor: FreemanOdesláno: 03:07, 3.11.2008ID: 616622Nahlásit Vaultmasterům
2 Hanzales - u mě je to dáno ještě tím, že neuznávám hodnocení, které všichni udělují. Největším sračkám dají 5/10, k čemu je pak stupnice 1-5? Kdybych to hodnotil standartním způsobem, udělil bych hře 4-5/10..
Autor: KeinOdesláno: 10:03, 3.11.2008ID: 51634cNahlásit Vaultmasterům
Cítíte taky ze zabijáka takovou tu "fresh" pubertu ?
Autor: wayneOdesláno: 12:32, 3.11.2008ID: 6f72faNahlásit Vaultmasterům
Tato recenzia mi pripada ako spatny vtip, ako ked si hru zapne nasrate decko a hra ju stylom klik sem klik tam. Autor snad nema skusenosti zo ziadneho RPG, ked opadli mesto aniz by ho preskumal. Kde hladat otca sa da dozvediet od majitela krcmy v Megatone. Tak isto sa da dozvediet, preco ludia postavili Megaton, trosku historickeho pozadia, trosku "lore", aj ked vacsina ludi vam povie to iste... Rovnako je vysvetlene preco dobre obleceny muz kyvne na vas - "nejste zdejsi", co nie je si myslim problem spoznat v takom meste. Architektura a la Waterworld ma isto tiez svoju podstatu, ludia z bethsoftu si zrejme dali brainstorming a rozmyslali co asi mohli ludia pouzit na stavbu domov a obydli, dali prednost chabemu vyberu textur... Kazda vec ma v hre svoje pozadie a hlbku, ale chapem ze rozpoznanie takychto detailov chce absolutne potlacenie odporu a vychutnanie si hry, co take jednoduche nie je... Vlastne ma tak napada, co keby som napisal vlastnu recenziu.... Z tejto mam pocit ako keby fanusik FPS zapol prvykrat RPG len preto ze je to z prvej osoby a su v tom zbrane. Na zaver, aby si to kazdy vsimol, pouzijem CAPS LOCK: IDE O MOJ POCIT Z RECENZIE, NAZORY, MYSLIENKOVE POCHODY A EMO VYLEVY RECENZENTA SU MI UKRADNUTE.
Autor: wayneOdesláno: 12:52, 3.11.2008ID: 6f72faNahlásit Vaultmasterům
opadli = odpali v 2. riadku
Autor: Kostěj NesmrtelnýOdesláno: 14:09, 3.11.2008ID: 42e3f6Nahlásit Vaultmasterům
Hele, já jsem teda zvládl jenom prvních pár odstavců. To co jsem tam viděl mě tak znechutilo, že jsem dál ani nečet. Takovejch faktickejch blbostí jsem v jednom článku snad ještě neviděl, resp. ne faktickejch blbostí, ale účelovejch polopravd (účelem je samozřejmě nějak opodstatnit svůj iracionální hard-core fanouškovskej odpor proti třetímu pokračování srdcovky. Mimochodem, pro mě je to taky srdcovka.).

1) Nikdo tě neomezuje obíhat celej Vault a okukovat co se ti zachce; co já jsem si všiml, tak tam nikde není žádnej časovej limit, a úkoly se plní aktivní interakcí s dotyčnou osobou/předmětem. Jediný omezení jsou samozřejmě zamčený dveře.

2) Megaton není postaven z odpadků, alébrž z trosek aut a autobusů. Navíc to je JEDNO Z NĚKOLIKA měst co se ve hře nachází a pokud vím, ostatní vypadají zase jinak. Jistě to nemusí "recenzentovi" sedět, ale tvrdit, že "města jsou postavena z odpadků" je další účelové tvrzení. Kdo chce psa bít..., že?

3) Co tu máme dál? Aha, autor neví jak pokračovat v main questu. No, to je s podivem, protože okamžitě po vstupu do Megatonu tě zastaví šerif a první nebo druhá dialogová možnost je "Neprošel tudy můj otec? Je to chlapík ve středním věku...". Ne, autor se odhrnul do hospody, vyhodil Megaton do povětří v jednom ze side-questů a diví se že neví jak pokračovat. OMG! To je jako kdybych při první návštěvě vyvraždil Shady Sands a pak si stěžoval že nedostanu quest s radškorpióní jeskyní...

Poté jsem to zabalil - smát se na pracovišti tak, že to přitahuje pozornost šéfa není dobrý nápad...

Rozhodně netvrdím, že je Fallout 3 skvělá hra a nejsem si jist jestli je byť jen dobrá. Bude to chtít ještě pár hodin hraní. Tahle srandarecenze, vzhledem k argumentům v ní uvedených je nicméně totální sračka.
Autor: HarD_ReaperOdesláno: 16:58, 3.11.2008ID: 60cbd4Nahlásit Vaultmasterům
Ano jak jsi psal v recenci když si kolíbal svýho kluka. Je to už deset let a i fallaut se musel změnit. nevim jestli by ho někdo hrál při stejnym pohledu a systému jako býval. Dohrál sem jedničku asi 5x a dvojjku 10x a Fallouta 3 je nutný brát jako novou hru ze světa fallouta po takle velikym časovym skoku je nemožný je srovnávat. Ani tvůj syn nonosí plenky a stejný oblečení jako dřív.Když se v megatuně bavíš se všemi v různejch fázích dne dozvíš se mnoho dalčích míst takže si asi celou hru dej znova.Tvoje výtka raketometu je hodně naivní. pouze sbíráš starý zbraně a nic nevymejšlíš proto je fajn jsou od začátko, koneckonců proto jsou procenta umu s nima který jsou pro zbraň směrodatný.A nápad s výchovou vee vaultu je famózní a originální.Pokud srovnávam fallouta 3 vs Fallou 1.2. dotal by 3 až 4.
Ale jako počin Superpařby zakládajícího se na falloutovi před tim smekám a dávám 9. Jistě že putování krajinou je dlouhý a nudný ale všichni chtěl realituju a když jí maj jenom kecaj.Mějte se a berte to jako názor a omluvte chyby jako y/i.Jen veliká výtka na nedostupnost nábojů.
Autor: zabi.jákOdesláno: 17:53, 3.11.2008ID: 6f7238Nahlásit Vaultmasterům
hmm ze by take existovali normalni lide?:)
Autor: ErendilOdesláno: 18:19, 3.11.2008ID: 51879cNahlásit Vaultmasterům
no abych se vyjadril, vy co ste cekali ze F3 bude perfektnim pokracovanim ste si meli uvedomit, ze dneska je jina doba, dela to jina firma a ta ma o tom jine predstavy... a abyste me nemeli za 12ti leteho blba tak ted zase z jineho pohledu: nekdo tady pise ze ho oblivion nebavil, ale morrowind ano, me oblivion bavil dost,(ale at si nemyslite, ty jeskyne mezi mesty se mi taky nechtely prochazet, to je celkem zbytecna prace) ptz to byla 1. hra kde byl vyresen dobre postup levelů, co pouzivas, to si zlepsujes, ale delat muzes vsechno, napr. v Baldurs Gate si carodej co neuzvedne mec... Morrowind mi prisel pod ruku az po dohrani oblivion a uz mi tak nesedl... tudiz jsem byl nejprve rad ze F3 dela Bethesda...
ale kdyz jsem po 1. uslysel, ze to nebude tahovka, nepricetne jsem triskal dverma, kdyz jsem videl 1. video tak jsem byl hodne nasrany, dyt je to normal akce typu rozborena budova a mutanti se zombosema, to taktizovani a premysleni jestli jit do inventare a vymenit si zbran nebo zkusit zabit delalo fallout falloutem, a kdyz vas honi 3 paraci v pohrebisti a vy si jen jdete nakoupit zbrane a mate jen utocnou pusku s par naboji... to je fallout! ale kdyz mas normalni akci, jen s " jakymsi pozastavenim a moznosti zamirit" (omlouvam se ale jeste jsem to nehral a presne nevim jak to funguje, Neasi mne ale jiste rad opravi), to je vcelku trapne... to me nasralo stejne jako prvni screenshoty z Diabla 3, kdy se postavy a vubec grafika hodne podoba WoWku, nez gotickemu diablu... uz jenom to brneni... ale vcelku jsem to prijal, jak D3 tak F3... uz to neberu ze je to pokracovani serie Fallout, ale docela novou hru z toho sveta, spis takovy oblivion v budoucnosti... taky bych si rad zahral normalni pokracovani fallouta se stejnym systemem souboje a s Žerykem po boku :-)
to abyste si nemysleli ze jsem maly rozmazleny smrad, co cumi napred na grafiku, potom na hratelnost, napred na efekty, potom na pribeh, masinu ma overclocknutou na max a je posrany z Crysis... a dokud neprijde zase Neasi, tak taky psat nebudu, nema to cenu, ptz nikdo jiny me nesetre tak originalnim zpusobem jako on :-)
btw. Neasi, pokud jsi i na jinych diskuzich, napis pls kde...
a jeste k memu stylu psani, neumim psat deseti prsty ( ano, vim, jsem ostuda) a tohle je nejrychlejsi zpusob, tak to nejak prekousnete
Autor: FreemanOdesláno: 22:38, 3.11.2008ID: 616622Nahlásit Vaultmasterům
2 Kostěj Nesmrtelný - jen k bodu 3, šerifa jsem jednodušše obešel..
Autor: FreemanOdesláno: 22:39, 3.11.2008ID: 616622Nahlásit Vaultmasterům
2 HarD_Reaper - co má cool "super řežba" společného s Falloutem?
Autor: FreemanOdesláno: 22:41, 3.11.2008ID: 616622Nahlásit Vaultmasterům
2 Erendil - nikdo nečekal, že to bude pokračovaní stejné jako byl např. F2. Jen jsme čekali dobrou hru.. Je jina doba, hry se změnily, ale podle mne k horšímu, proto to hodnocení 2/10..
Autor: ROLLOOdesláno: 00:13, 4.11.2008ID: 619050Nahlásit Vaultmasterům
autor by si mel uvedomit ze cas postupuje a s nim vyvoj her:)
a podle clanku na bethesdackych strankach se dockame jeste tuny dalsiho obsahu:)a pokud se to i tak autorovi nezamlouva muze si jit klidne mastit Fo2 nikdo mu Fo3 nevnucujeapropo sem odjojen Fo1 a muzu s klidem rict novy fallout se vyvedl:)
Autor: zabi.jákOdesláno: 00:39, 4.11.2008ID: 6f7238Nahlásit Vaultmasterům
jojo bethesda zvladla novyho fallouta na vybornou! ;)
Autor: FreemanOdesláno: 01:30, 4.11.2008ID: 616622Nahlásit Vaultmasterům
2 ROLLO - tvoje argumenty jsou opravdu přesvědčivé. Asi jako kdybych ti já řekl, nikdo ti tuhle recenzi nevnucuje, tak sem nemáš co plácat do diskuse. Ale ty chceš že? A já chci okomentovat zase F3.. Ano čas postupuje a hry se mění, podle mě k horšímu. Proto tak nízké hodnocení. Nedávám tomu málo, protože je to jiné, ale protože je to blbé. Pokud nevěříš, přečti na mém blogu honzablog.spaces.live.com recenzi na Mass Effect. Také nová hra a dávám ji vysoké hodnocení..
Autor: ROLLOOdesláno: 08:45, 4.11.2008ID: 619050Nahlásit Vaultmasterům
na tom je videt jak si zmateny :)Mass Effect byla nej kravina co mohla vyjit je to jenom takovy interaktivni film:)takove hodnoceni jako ty si dal F3 si zaslouzi spusta jinych her prikaldem budiz GoW2 ,Mass Effect apod to sou hry bez ducha bez pribehu :)Fo3 je pecka jenom ty se vezes na moderni proti bethesdacke vlne)
Autor: FreemanOdesláno: 13:28, 4.11.2008ID: 616622Nahlásit Vaultmasterům
2 ROLLO - to by tě mělo potěšit, že Gears of war jsem dal 3/10 :) A pokud jsi četl mou recenzi na Mass Effect, tak víš proč jsem dal tak vysoké hodnocení, ta hra tě totiž dokonale pohltí. Je to interaktivní film, ale to beru spíš jako plus.. Nová generace her pro xbosáky by měly bejt skvěle vymyšlené interaktivní filmy a ne tupé hry.. U obou nemusíš příliš přemýšlet, ale ta první skupina má aspoň něco do sebe. Přesně tak vidím Mass Effect vs. Fallout 3
Autor: ErendilOdesláno: 10:58, 5.11.2008ID: 60f1b4Nahlásit Vaultmasterům
noa ptz na tebe F3 nepusibí jako interaktivní film tak mu neodpustíš nic, ale protoze Mass Efekt je jako film, ne jako hra ale jako film, tak si ochoten prehlidnout prvni posledni a dat vysoke hodnoceni...
Autor: rolloOdesláno: 11:26, 5.11.2008ID: 7fea38Nahlásit Vaultmasterům
heh zajimave mass effect ve kterem nebyl ani poradny rpg system tady vytahujes skoro do nebes a F3 tahas do pekel i kdyz je to jedna z nejpropracovanejsich her poslednich dvou let.myslim ze si skutecne celkem mimo:)
Autor: fajlaOdesláno: 18:23, 5.11.2008ID: 41a9e6Nahlásit Vaultmasterům
já sem fallout 3 dohrál a je to naprostá bomba a mám chuť si to dát znova tvoje recenze vůbec neni objektivní zajímalo by mě jak dlouho si to vůbec hrál a kam ses až dostal nechápu jak někdo může dát takhle povedený hře tak malý hodnocení!navíc některý body co tam kritizuješ nejsou vůbec pravda spíš bych řekl že si totální lama.moje hodnocení je 95% pokud to ale srovnám s předešlejma dílama muim dát tak 85%.
Autor: ŠenkstrOdesláno: 19:37, 5.11.2008ID: 42e1feNahlásit Vaultmasterům
IDIOTI!!!Neoceníte dobrou hru!!!Vraťte se pařit Maria !
Autor: FreemanOdesláno: 02:19, 6.11.2008ID: 616622Nahlásit Vaultmasterům
2 rollo - já jsem mimo pokud mám ze hry jiný dojem než ty? Pokud jsi četl mojí recenzi na Mass Effect dozvíš se, že mi také vadí špatně vyladěné RPG prvky, ale jde o to, že Mass Effect na tebe působí od začátku do konce. Jsi napnutej a hltáš každou vteřinu onen úžasný svět a filmově zpracovaný příběh.. Fallout 3 na mě nijak nepůsobí ani takhle ani RPG pojetím. Nemá od ničeho ani trochu. RPG prvky zbytečné a navíc je to totální nuda...nuda
Autor: FreemanOdesláno: 02:21, 6.11.2008ID: 616622Nahlásit Vaultmasterům
2 fajla - Bethesda je opravdu zvláštní.. Jejich hry jsou nenáviděné i vynášené do nebe, viz Oblivion a nyní i F3..
Autor: Cow-KillerOdesláno: 16:10, 6.11.2008ID: 33532eNahlásit Vaultmasterům
Autor nenapsal recenzi, označit tento paskvil za recenzi je hrubou úrážkou tohoto slohového útvaru.

Jedná se o lynč... Hloupý lynč a snahu nakazit svou zahořklostí čtenáře a fanoušky této famózní série.

Fallout 3 je jiný, jde si svou cestou, je atmosférický, zábavný, hratelný a i přes zjednodušení v oblastech vývoje postavy mě naprosto pohltil.

Úchvatné a tuhé přestřelky, možnost zastavit čas a rozmyslet se zda zkusíte kritický zásah do hlavy nebo vystřelíte protivníkovi zbraň z rukou případně ho ochromíte tvrdým zásahem do nohy.

Svět je živý a vy se budete bavit, stačí hledat, mluvit, pročítat si informace z terminálu, které obsahují řadu vtípků a zajímavých informací. Vše záleží na hráči jak moc chce proniknout do hloubky...

Z vašeho paskvilu bolí hlava a váš názor obsahuje řadu zkreslených informací a účelových presudoargumentů.

Aneb víte, že ve hře jsou i skupina, která si říká "Family" a mají velmi děsivé tajemství...

Je toho mnoho co by se dalo o Fallout 3 řící, ale tento post-apokalyptický svět sevře a nepustí...
Autor: FajlaOdesláno: 17:05, 6.11.2008ID: 41a9e6Nahlásit Vaultmasterům
to Freeman
No to je na jednu stranu pravda ale oblivon mě třeba taky vůbec nebavil ale fallout mi prostě nepřijde stejnej i když některými neduhy oblivonu urřitě trpí.F3 mě prostě baví dohrál sem ho a bavit mě bude navíc si myslim že na něj fanoušci udělaj spoustu modifikaci a jinejch vecí takže se ještě máme na co těšit!
Autor: FajlaOdesláno: 17:15, 6.11.2008ID: 41a9e6Nahlásit Vaultmasterům
to Freeman
navíc když si to dávám znova a ještě víc zkoumám a srovnávám hlavně s F2 tak bych dal spíš tak 80% neli o něco míň některý věci co dělali fallouta falloutem tam nejsou některý zase jo každopádně se jim to celkem povedlo ale rozhodně bych řekl že je to spíš výborná hra na motivy fallouta než fallout.(hlavně mi tam chybí popisky všeljakejch předmětů, náhodný lokace a černej humor vtipy tu sice sou ale neni to ono a dovednosti a perky taky mohli bejt lip rešený,mohli dát věrší plochu a možnost zprovoznit auto jako v předchozích dílech dál bych uvítal víc měst a víc vedlejších questů atd.)
Autor: FreemanOdesláno: 20:08, 6.11.2008ID: 616622Nahlásit Vaultmasterům
2 Cow-Killer - vidíš někde slovo recenze? Určitě ne v textu a nadpis vložil admin madbrahminu.. Sám jsem madbrahmin psal, že jde o "recenzi"..
Autor: FreemanOdesláno: 20:11, 6.11.2008ID: 616622Nahlásit Vaultmasterům
2 Fajla - bavil tě, já ti to neberu, ale mě se zdál opravdu takový jaký píšu. Dobré rozhovory, ale celkem o ničem, nudná pustina a fps..
Autor: Cow-KillerOdesláno: 09:40, 7.11.2008ID: 70332eNahlásit Vaultmasterům
Paskvil má nadpis recenze, a tak k němu přistupuji...

A od kdy se proboha v textu musí uvádět, že se jedná o recenzi??

Dovolím si tě také ohodnotit...

0/10

Nechápu proč se takový psí výkal vůbec na tomto webu objevil.
Autor: FreemanOdesláno: 12:35, 7.11.2008ID: 616622Nahlásit Vaultmasterům
2 Cow-Killer - no v tom případě máš stejně zaujaté hodnocení jako já a kecy s hodnocením ještě horší ;)
Autor: NemOdesláno: 21:48, 9.11.2008ID: 60a3f6Nahlásit Vaultmasterům
Souhlasím s recenzí, bohužel Fallout 1 + 2 zůstal nepřekonaný. Musím souhlasit i s názory některých dalších přispěvatelů - graficky se hry možná vylepšují, ale děj, atmosféra - proměna čistě k horšímu. Takže ve výsledku mě víc baví starší exempláře, ale nové kromě grafiky a potoků krve nepřinášejí nic nového ani zajímavého. Obdobně jako s filmovou tvorbou, úpadek :(

Nemyslím, že recenze je lynč Falloutu 3, ale konečně názor někoho, kdo si nenechal vymýt mozek reklamou a oblbnutým davem. Chápu, že kdo nehrál Fallout 1+2, je z 3 nadšený, ale pokud znáte 1+ 2... Fallout 3 není důstojný nástupce, je to úplně jiný žánr, nenavazující hra (ani pár drobných doplňků z Falloutu to nezachrání), stejně nudné jako Oblivion, nedá se svítit. Atmosféra starých Falloutů je ta tam.
Autor: FreemanOdesláno: 23:03, 9.11.2008ID: 616622Nahlásit Vaultmasterům
2 Nem - přesně jak říkáš..
Autor: DromedOdesláno: 18:44, 10.11.2008ID: 4247b8Nahlásit Vaultmasterům
Z tvé recenze je cítit že si hru hrál horkou jehlou a vubec nemáš páru..třeba to že karma nemá na hraní vliv :-)..spíš než strávit čes psaním této bezduché anedokoalé recenze..by sis tu hru měl radši znovu zahrát.
Autor: SharpOdesláno: 01:55, 11.11.2008ID: 513c9cNahlásit Vaultmasterům
Zajímavé, kolik síry se tu čtí... :-)
a) Jak napsal Cow -killer - tato "recenze" je opravdu čistě nenávistný nedomyšlený paskvil (viz už jen třeba likvidace main-questu vlastní hloupostí)
b) Miloval jsem Fallouty (než sem hrál například jedničku, tak jsem o ní 6 měsíců jen snil a plánoval rozvoj postavy podle návodů, protože jsem v té době přišel o comp) a měl jsem moc rád Morrowind i Oblivion - je mi jedno, jestli se firma jmenuje Bethesda, nebo Interplay. Většina soudí F3 už jen proto, že je od B. a že se nejen enginově do značné míry podobá Oblivionu. Všem, co tu kníčí, že O. je nuda - že vás hra nepohltila, není chyba hry - znám lidi, kterým fallouti přišli nejnudnější...
c) F3 není dokonalý. Engine má stále své mouchy, ale je to pořád zatraceně nejlepší 3D RPG engine, který se KDY objevil. Skvělých nápadů je dost (VATS, více perků), nedotažení také pár (Repair není např. úplně domyšlen, atd). Pro B. to byl krok do neznámého teritoria, který zvládli sice se ctí, ale ne k naprosté spokojenosti hardcore fans (kteří se samozřejmě nezapomenou nejvíc vybrečet a na hru zvysoka naplít, aniž by si to vůbec pořádně zahráli).

Summa summarum: Když si F3 budete opravdu chtít užít, tak si ho užijete - stejně tak, pokud ho budete chtít nenávidět a natruc rychle projdete 1čku a 2ku a budete nenávistně pšoukat směrem k F3 instalačkám (to by jen většina osazenstva musela nejdřív mít, že? :P).
Autor: SharpOdesláno: 02:05, 11.11.2008ID: 513c9cNahlásit Vaultmasterům
Mé hodnocení by bylo tak 7-8/10 - s patchi by to mohlo vylézt na 9/10 (Ano, bugy jsou a budou, nedotaženosti také. Ale proboha - rozdíl složitosti enginu a grafiky F3 oproti předchůdcům je několik světelných let, takže bugy jsou prostě věc, které se nedá tak docela vyhnout - tím ovšem ani náhodou NETVRDÍM, že hru dělá grafika nebo engine - nedávno jsem např. s chutí znovu dohrál Jagged Alliance 1)
A kdyby místní Oblivion-haters jen tušili, kam dotáhla Oblivion svými modifikacemi jeho milující komunita (srovnatelná snad jen s komunitou Total War series - modifikace F1 a 2 jsou proti tomu fakt ironická anekdotka), tak už by se těšili na mody, které z F3 můžou udělat 10/10 Gore zábavu.
Hf všem, ať už jakéhokoliv dílu Falloutu nebo The Elder Scrolls... Peace
Autor: PaegasOdesláno: 14:41, 11.11.2008ID: 616622Nahlásit Vaultmasterům
2 Sharp - "nejlepší 3D RPG engine, který se KDY objevil." :DD teda člověče jsi jediný kdo mě v téhle předlouhé diskusi opravdu rozesmál.. Je vidět, že kritika kterou jsem od tebe sklidil se tebe týká snad ještě víc. Ano mám na mysli tu zaujatost a neobjektivnost..
Autor: SharpOdesláno: 19:04, 11.11.2008ID: 339fc4Nahlásit Vaultmasterům
No vida, to máš dost podivný smysl pro humor, mě tu rozesmála spousta věcí. Škoda, že jsi se zvládl akorát vysmát, aniž bys řekl cokoliv konstruktivního :P
Autor: PaegasOdesláno: 00:49, 12.11.2008ID: 616622Nahlásit Vaultmasterům
2 Sharp - radši se budu smát blábolům jiných než je sám psát.. Doporučuji ti to samé ;)
Autor: SharpOdesláno: 01:43, 12.11.2008ID: 339fc4Nahlásit Vaultmasterům
Cizí názor je pro tebe blábol, aniž ostatně řekneš jaký a proč - vskutku komunikace na vrcholové úrovni....
Autor: ErendilOdesláno: 11:17, 12.11.2008ID: 60f1b4Nahlásit Vaultmasterům
2 Sharp - no jo, takových inteligentu je tady více... vsichni "praví hardcore fandove"
ale v zasade s tebou souhlasim, at si vsichni kecalkove sednou k pc a zacnou delat mody, a za chvili jich mozna bude tolik ze budete spokojeni...
Autor: Sir RudolfOdesláno: 23:35, 12.11.2008ID: 41f7a4Nahlásit Vaultmasterům
2 body? To si ta hra nezaslouží, taky to není to co sem očekával, ale docela extrémní ohodnocení. Tvá recenze je hrozně zaujatá a dočetl sem ji dokonce jen ze zvědavosti. Fallout 1 a 2 zůstanou už navěky nepřekonané a ani sem neočekával, že je třetí díl trumfne či mě posadí na prdel. Rozhodně ale nesouhlásím s tak zaujatým textem a vůbec hodnocením, které se uděluje jen za ty největší paskvily a to rozhodně není F 3.
Autor: PsychoticOdesláno: 16:34, 16.11.2008ID: 60f086Nahlásit Vaultmasterům
Tento recenzent je (omlouvám se za výraz) úplný idiot. Jak se může divit, že nemá vodítko, kam jít a že se s ním nikdo nebaví, když jediné počáteční město vyhodí při první návštěvě do vzduchu? IDIOT!
Autor: nooneOdesláno: 17:18, 16.11.2008ID: 611864Nahlásit Vaultmasterům
Spousta lidi zde rozhnevane utoci na autora recenze, ze nepise objektivne, ale vy pisete? A co je pro vas vubec objektivni? Neco co se shoduje s vasimi nazory? Kazdy si behem hrani vytvori ke hre nejaky vztah a ten je nutne subjektivni, napise snad hrac simulatoru stejnou recenzi na F3 jako hrac cRPG? Nenapise a ani napsat nemuze, kazdy jsme jedinecny a kazdemu se libi neco jineho.
Fallout 3 se Bethesde povedl, z jiz dostupnych prodejnich cisel jim uz slusne vydelal a to je to o co dnes vyvojarum jde, a kdyz ne vyvojarum tak zajiste vydavatelum. Jak sam Will Wright v jednom rozhovoru prohlasil - "musel bych byt uplny idiot, abych neytvarel hry pro co nejsirsi publikum".
Zamereni herniho prumyslu v dnesni dobe je naprosto jasne a k jeho obrozeni je prilis daleko. Neni se tedy cemu divit, ze nekterym z nas proste casy, kdy se vytvareli hry jeste na vyssi intelektualni urovni, chybí a nejsme ochotni prekousnout plytkost a povrchnost dnesnich "her" sic zabelene v graficky povedenem havu, jenz ucarovava masy lidi po celem svete.
RPG her se to snad dotklo v nejvetsim meritku, byly to precejenom hry, ktere vyzadovali promysleni, taktizovani a invenci. RPG zanr dle meho naprosto upadl a nahradil ho jakysi pseudo-RPG, kterym nas zaplavuje Bethesda a bouhuzel svym poslednim pocinem i Bioware.
Autor: BublaOdesláno: 17:00, 30.11.2008ID: 60f280Nahlásit Vaultmasterům
1. neměla to dělat bethesda, na druhou stranu mě vubec nenapada kdo by to jakoze delat mel bo FALLOUT je legenda... takze udelat pokracovani legendy je fakt o hubu!

2.vadí mi na tom hlavne fakt ze se to nekdy az moc podoba Oblivionu protoze ten byl NUDA... jenze kdyz srovnam Oblivion bez atmosfery a FALLOUTA 3 s VELKOU POSTAPOKALYPTICKOU ATMOSFÉROU... tak nechapu ty lidi co tady pisou ze je to nuda... jestli vam to nedocvaklo tak v tomhle hernim svete bouchla nejedna atomovka a podle toho to vypada.... uvedomte si to OMG!
Nevim proc cekate ze na kazdym rohu potkate nekoho kdo vam bude utirat prdel!!!

3.Zase se da F3ce vytknout to... ze je tam mene zajimavych lokaci nez tomu bylo ve F1a F2 pribeh a questy by mohly byt lepsi... v tomhle ohledu si muze F3 podat s Oblivionem ruce...

4.Bojový systém se docela povedl, ocenil bych klidne vic moznosti jak enemy hebne

5. Bethesda = BUGY ...tak se nedivte... divim se jen ze jich neni vic....

kdyz to tak sectu tak by to mohlo hodit tak 8/10 ale 2/10? Pán recenzent musi byt bud fanatik nebo magor..2/10? Hrals ty vubec Fallouty?
Autor: JohnnerOdesláno: 16:17, 10.12.2008ID: 70d1c2Nahlásit Vaultmasterům
S recenzí nesouhlasím. Fallout 3 kvalitativně překonává dvojku. Na jedničku nemá.
Neodpustím si to. Proč by měl být herní svět tvořen pouští? Vždyť se do odehrává přibližně na stejné rovnoběžce jako naše republika. :-) Prosím tě, hlídej si tyhle výstřelky. :-)
Autor: TargenOdesláno: 16:48, 30.12.2008ID: 513a48Nahlásit Vaultmasterům
Tato recenze je naprosto nekorektní... Hudební doprovod tam je... Nevim z čeho jinýho bys chtěl stavět barák v postapokaliptyckým světě. Z pálených cihel?
Autor: Shinra TenseiOdesláno: 04:58, 4.2.2009ID: 6fbfeeNahlásit Vaultmasterům
Tato recenze je uplně mimo. Jak může autor recenzovat něco, co ani nedohrál, ba snad ani do poloviny?
2/10???
Hodnocení 2/10 si zaslouží hra, která snad nejde ani spustit. Nejenže je to zcela zaujatá recenze (což jsem pochopil ihed po přečtení tří vět), ale je uplně zcestná.
Jestlipak autor někdy hrál nějaké RPG? Jak může prohlásit, že je to nuda, protože neví, kam jít a co dělat? To měl James napochodovat sám před V101 a říct, tady synku, zde jsem, už jsi mě našel???
Základní principy rpg jsou mimo jiné dialogy, řešení úloh, získávání informací za účelem splnění questu. Pokud autor bezmyšlenkovitě vykosí všechny NPC za pomocí atomovky, je to zjevně člověk, který o RPG nemá ani potuchy. Zajímalo by mě, zda i ve F2 vymydlil ihned po spuštění Arroyo, Klamath atd. aniž by spustil alespoň jeden dialog.
Mě to připadá, že pisatel kvůli vlastní zbrklosti a neschopnosti zcela jednoduše zatuhl, zákys hned zkraje pak navodí blbou náladu a už je to.
Navíc řeči o spackaném boji a jednoduchosti, co rána to kritický headshot... no pardon, musím použít to slovíčko... LOL... to jsi hrál asi na easy, že????
Osobně mám Fallout White Label collection, tedy F1, F2, i ten paskvil FT:BoS v jednom. Souhlasím, trojka nedosahuje hratelnosti a atmosféry předchůdců, ale pokud bych to bral jako hráč, kterému do rukou přišla samostatná hra bez zkušenosti s předchozími díly, musím tomu dát 9/10. Protože jsem ale staré Fallouty projel několikrát, dvojku dokonce i na speed za cca. 25 minut, celkově tomu musím dát "jen" 7/10.
Na konec jen podotknu jednu malou věc. Kdysi byl ve Score jeden redaktor, dokonce šéfredaktor, který psal čtivé a líbivé recenze. ALE recenzoval jen pirátské sosy, kteréžto před recenzováním dohrál asi jen z cca 10% Byl to pan Ondřej (Andrej) Anastasov aka Mamoulian. Následně byl ze Score vyhozen poté, co se to provalilo. Mám dojem, že je tu jistá podobnost. Čtivá recenze, co pošlape hru, vypíchne chyby, které zjistil díky pár hodinám, co u toho strávil, nicméně o hře samotné v době psaní recenze nemá ani páru. Skoukne jiné recenze, plnohodnotné, aby nebyl uplně mimo obraz, hodí k tomu nějaké své subjektivní "moudra", většinou pesimisticky naladěné, a voilá, recenze 2/10 je na světě. Mimochodem, Anastasov tehdy udělil tímto způsobem hře Baldur´s Gate 3/10. O dvě čísla později vyšla opravná recenze od tuším tehdy Rybky. 9/10. Déja-vu...
Autor: Shinra TenseiOdesláno: 05:12, 4.2.2009ID: 6fbfeeNahlásit Vaultmasterům
dodatek: Vodní svět? Města jsou jen z hromady odpadků? A Junktown byl co? Cos čekal? Páva? Nebo Louvre? Jde o postapokalyptický svět, kde cihly a ocelové konstrukce či mramor jaksi není k dispozici. Kdyby byly stavby ve F2 trojrozměrné (čti spíše "víceúrovňové"), byla by tato města řešena stejným způsobem jako v F3, čili můstky a patra, která Ti navozovala Vodní svět.
Navíc, herdek, Bethesda tehdyjasně řekla že začíná od nuly a hlavně PO SVÉM.
A v neposlední řadě, hry jsou sice vyvíjeny pro hráče, ale vývojářské společnosti jsou stále v první řadě ziskové společnosti. Čili taky na tom chtějí něco trhnout, a já na tom nic špatného nevidím. Za svou práci mají dostat zaplaceno a vydělat si. Jinak žádné další hry nebudou. To je snad všem jasné. A proto to udělali tak, jak je to momentálně "trendy". Proto ne izometricky. Oni to totiž taky dělali i pro nové, mladší hráče (na rating nehleďme, stejně ho nikdo nedodržuje xD), kteří se starými hrami moc nezaobírají. Ne všichni vyrostli na F1. Spousta dnešních hráčů, co si F3 koupí, se leckdy v době vydání F1 narodila, že... A Bethesda to za dobré slovo a pro hřejivý pocit na duši určitě taky nedělá.
Prostě, tvá recenze je čtivá, ale totálně mimo a zaujatá, nicméně proti gustu žádný dišputát, jak říkal ten pán, když si strouhal svíčky do svíčkové.
Peace, každý má jiné požadavky a nároky a očekávání. No mně, jako letitému hráči Falloutu, se bethesda zavděčila. Nenadchla, ale zavděčila. A vůbec, miluju Fallout, takže mi stačí, že mám modrý mundúr s žlutým číslem na zádech, a jsem v extázi. A je jedno, jestli je to izometrie či 3rd person. Jde o tu atmosféru. O to, že můžu natrhnout Enklávě a mutantům úsměv. Jde o ten feeling.
Peace.
Autor: SAStanOdesláno: 01:57, 9.2.2009ID: 41f8d2Nahlásit Vaultmasterům
No já teda s tou recenzí souhlasim dohrál sem to dvakrát a pokaždý fakt dost nuda jen sem neměl co na práci tak sem pařil.Ale tak po prvních pár hodinách člověka v tom světě už nic nepřekvapí.A questy fakt stojej za houby.Klasika dojdi, zabij, přines.Příběh nuda a když sem se dostal na konec tak sem nevěřil že je to fakt konec žádnej boss ani nic zábavnýho jen týpek co ho vodprásknete je to krátký málo měst asi tak 5 druhů potvor co je furt člověk potkává různě po pustině a pořád dokola nuda mohli to udělat náhodně generovaný vypadalo by to asi stejně.Bavil mě snad jenom ten stromovej člověk což měl bejt asi ten týpek se stromem na hlavě ze dvojky ale spíš to bylo míň nudný než ten zbytek.Zažil sem LARPY s lepším příběhem se super questama a to na nich dělalo pár lidí v podstatě zadáčo.
Autor: DazzOdesláno: 13:28, 3.3.2009ID: 42956eNahlásit Vaultmasterům
Hrál jsem Fallouta 1 tak i 2 a říkám, že Fallout 3 se povedl. Třeba s módama je ješte lepší. Tyhle hře bych určitě nedával 2/10. Vždyť to je šílenství !
Autor: APFOdesláno: 14:51, 8.5.2009ID: 6f716aNahlásit Vaultmasterům
Je to možná aji trochu pravda. Hra je dobrá na začátku, ale posléze není co dělat... Pustina je nudná, až na pár maličkostí, jako hledání "Bambulek", "Nuka Cola Quantum" atd. Ke zbraním se dá přijít strašně lehce a k penězům ještě lehčeji. Stačí mít špatnou karmu zajít si pro "Mezmetron" a zajít si do "Megatuny" a zotročit lehce každého občana. Najednou máte tolik zátek, že si můžete úplně vylepšit vlastní barák... To je další věc co mi ta tom vadí... Máte tady jenom jeden barák a v něm nudu. Nedá se tam prostě nic dělat. Musím říct, že mě bavil více Oblivion, který pracuje na stejném enginu. Bavilo mě tam, že tam je mnoho měst, přidávání se ke guildám, když jste něco vyvedli, tak jste mohli jít do vězení, nebo zaplatit pokutu, nebo se bránit zatčení. Mohli jste nacházet prsteny, kápě atd. s vylepšením a různými upgready. Celý Oblivion měl svůj nádech něčeho okouzlujícího, připadali jste si jako v pohádce (Není myšleno jenom proto, že je tam hezké počasí), kdežto ve Fallout 3 si tak nepřipadáte. Celá hra se mi zdá hrozně "omezená". Žádné guildy nebo tak... Mohlo by tam aspoň být Guilda něco jako temné bratrstvo, jako v Oblivionu a mohli by se tam třeba zabíjet Ghůlové a získávali by jste nové hodnosti a postup. Musím souhlasit s tím, že ve Vaultu bylo jen pár věcí. Mohly být třeba nějaké úkoly klidně i typu běž do druhého poschodí a přines mi flašku s mlíkem... A když by jste šli tak by tam mohly být naskriptované sekvence jak chlápek padá ze schodů, baba za ním běží aby mu pomohla, potom třeba jak by se někdo hádal a strážník by musel zakročit... To jsou všechno věci, které jsou na oko příjemné a vy víte, že hra nějak žije a že se tam něco děje a že tam nejsou jenom nějaké postavičky které dělají pořád to samé. Udělají dva kroky zastaví se a čumí do zdi. Pak se otočí prohodí mezi sebou větu, kterou už před tím 2x řekli a dělají pořád to samé. Také chybí nějaká okolní hudba, nebo zvuk... Např hukot nějakého motoru ve vaultu, nebo zvuk světel.... Musím říct, že se mi Engine Oblivion a Fallout vůbec nelíbí. Je to celé takové suché a nepřipadá mi to vůbec živé. Nájezdníci vás napadají pořád stejně a nijak zákeřně. Prostě k vám přiběhnou na 10 metrů a začnou do vás střílet i když mají 2 metry vedle balvan za který by se schovali. Líbí se mi třeba v Call of Duty 2, 4, nebo 5, když se voják schová za strom a ještě si u toho klekne a chytí si helmu aby mu nespadla z hlavy a vy víte, že už to není jen nějaký pohyblivý terč, který se dá zabít jednou mířenou ranou do hlavy...Chybí tomu naskriptované videa a pohyby, se kterými si Bethesda asi nedělala hlavu. Všechno je stejné a po chvíli se okouka. Taky mi vadí, že hráč který nedělá vedlejší úkoly a dělá jen hlavní línii může dohrát hru i za 2 hodiny a potom hra končí... V Oblivionu to bylo tak, že jste po dokončení hlavní línie mohli ještě dál pokračovat a dělat vedlejší úkoly, dungeony, dělat úkoly pro guildy atd. Ve Fallout 3 však ne.. Uděláte hlavní línií a šmitlik pytlik... :-)
Autor: VallentinoOdesláno: 22:43, 7.8.2009ID: 605574Nahlásit Vaultmasterům
Staci jedina vec. At kazdej z tech ignorantu rekne jak by si predstavoval takovej Fallout 3. V jednom propade vam nebudou schopny odpovedet a v druhym z nich vypadne naprosto nesmyslnej blabol, budte radi ze se s falloutem stalo to co se stalo
Autor: SeriousOdesláno: 15:00, 4.10.2009ID: 42bc1eNahlásit Vaultmasterům
Dohral jsem vsechny dily falloutu(i tactits).A musim rict,ze takovej blabol recenzenta jsem, jeste necet.Kecy ,ze falout 1 a 2 jsou nejlepsi rpg na svete je dost zavadejici.Fallout 3 je plnohodnotny nastupce předchozích dílů.Vzdyt je do oci bijici,ze to delala jina firma ,tak co jste cekali?Jestli vas to nebavi tak to nehrajte!Jsem rad ,že to Bethesda udelala po svem,abych mel duvod se jeste nekdy vratit k predchozim dilum(Kdyby to bylo tak jak tady vsichni blijete,neni zadny duvod se nasledne vracet k stare hre).Ja hodnotim 7 z 10.
Autor: HonzaOdesláno: 12:16, 3.11.2009ID: 602d3aNahlásit Vaultmasterům
2/10 ... to bych chtěl vidět, které hry u tebe mají devítku.. Je neuvěřitelné jaké kraviny hře dokážou fanouci předchozích dílů vytýkat. Vždyť sledujte některé komenty, jak se pozastavují nad logikou prvků do takového detailu jako by považovali děj F1,F2 za skutečný, který se někdy odehrál. (Stejně jako byste hodnotili historickou hru z druhé světové války a vyčítali chyby ve faktech apod.). Je to nesmysl a člověk co napíše OMG nejdou zabíjet děti je úplně mimo herní svět a porozumění herní branže - copak nikho z Vás nenapadá, že je to také otázkou prodeje a od předchozích dílů uplynulo 10 let? Nenapadlo Vás, že dnes jsou hry o nečem jiném a jinak sledované v očích mravokárců? To vechno by měl člověk, který píše recenzi na PC hru zohlednit! Chápu, že velkého fandu to popálí a možná i urazí na duši, ale já i když je F2 nejlepší hra co jsem kdy hrál, jsem nečekal, že budu svědky orgií servírovaných před 10 lety. Jiné studio -> jiná tvář. V porovnání s dneními hrami je F3 opravdu velice kvalitní titul (zvlášť s módy). A ti, kteří jsou fanboys natolik, že by vytýkali i chybné nebo neuvedené chemické složení brahminího trusu ať si hrají díly předchozí a nehází špínu na hru, která nese sice jméno Fallout a je jinačí (ne špatná) než fallout z dob minulých.
Autor: JanOdesláno: 17:48, 19.11.2009ID: 6fe830Nahlásit Vaultmasterům
Ano, naprosto souhlasím s Belevenem Bethseda do toho dala roky a vy to krytyzujete no já bych řek že to voláte uplně do nebe jako by to každého nemnělo byvýt.No asi se vám nelíbí ten přechod 2d na 3d.
Autor: chico.mOdesláno: 21:57, 8.11.2010ID: 5188caNahlásit Vaultmasterům
no ted cumim kolik lidi tu uz psalo a vsichni zaujati paradni serii bohuzel s dlouze nudnym fl3.musim uznat ze hru jsem si poridil po vzpomince na tactics a myuj nazor na 3 zni uz me nebavi dostavat se nekam pres nekoho kdo je tam za par dni znovu a se stejnym vybavenim.nejdu sice podle linie hry ale chodim tu a tam abych zazil pocit tohohle sveta.likvidace je pekne vytvorena ale casem se znudni aspon ze zbrane pokracuji libi se mi treba tlustoch supr zajimavost.samozrejme neni nad sniperku ktera ovsem mohla byt novejsi a ne typika jako vsude.je to preci jen budoucnost a vsichni vi kolik penez jde do tehle nesmyslnych valek.mesic se vzdaluje od zeme porad rychleji.neni nad klasiku ktera jak uz jini psali je proste perfektni.dnesni hry tohoto typu uz hold nejsou tak zabavne ale spise jen na zabiti casu.chico.m
Autor: Zástupce Generála Odesláno: 09:56, 5.7.2011ID: 70aa4eNahlásit Vaultmasterům
Ten co napsal ten článek něakej Honza nebo co ""Vůbec Nemáš Pravdu"!!!Na Všechny s tvým problémů znám odpověd.1.Najdi Otce to kecáš tam jak v 19 propukne ten chaos protože otec zdrh tak se ti objevujou body toho vrchního úkolu první myslim je útěk z Vaultu 101 a nejdřív musíš udělat to a to,a jestli to tak neni tak máš v tý tvojí hře něakou chybu ale mě to maká úplně v pohodě sice používám cheaty (2) ale to sem nepatří:-).Za 2 to pěkně kecáš měct je tam přes 30 na celý mapě ale ty to bud musíš všechno prozkoumat nebo použít cheat kterej používám já a to je na objevenní všech značek na mapě a pak si můžeš cestovat kam chceš ale nejspíš po úkolech na hlavní linii první úkol je "Zjisti Informace o Tátovi Ve Městě Magatuna,no ale pak jestli ti to hlásí jenom pokračuj v hledání svého táti tak si byl takovej vocas že si zabil toho s kym si měl promluvit což by měl být správně Colin Moriarty no ale pokud si s nim nepromluvil ale celou megatunu si vyhodil do luftu pak ti to zahlásí tu hlášku pokračuj v hledání svého táti chápeš.A navíc tam sou i Bonusové úkoly jako například:Síla Atomu nebo Replikovanný Člověk nebo Pokrevní Přízeň atd.Takže si nestěžujte!!Nicméně tady vám napíšu názvy cheatů který jsou ze všech asi nej... a to jsou Nesmrtelnost,Nemůžete Umřít na Radiaci,A nedochází vám Náboje-> tgm no a na všechny značky na mapě a na možnost cestovat tam -> tmm 1 a taky na procházenní zdí a nejenom zdí překážek atd.Tyto cheaty napište do konzole do které se dostanete pomocí posledního tlačítka na klávesnici v 5. řadě z leva.Já tu hru odehrál do konce celkem 8 a to nekecam!!Mě ta hra prostě baví a nemam pro ti ní žádnou negativní poznámku jedinou snad a to je že když například v megatuně čmajznu pivo tak ze na mě nejdřív seběhne jeden a pak celá Megatuna:-).Akorát s tim by mohli něco udělat ale jinak moje hodnocenní hry je 95% ze 100.
Autor: TheWalkerOdesláno: 20:00, 8.1.2012ID: 618df2Nahlásit Vaultmasterům
A už je tu máme zase. Lidi, kteří nedokáží ocenit tu práci která Bethesda tomuto věnovala. Měli by zavřít tu svoji nevymáchanou radiací olezlou držku a zahrát si Gothica. Komu se to nelíbí, ať mi Pip- Boy políbí!
Autor: TheWalkerOdesláno: 20:10, 8.1.2012ID: 618df2Nahlásit Vaultmasterům
To Neasi: Můžeme se klidně dopracovati k tomu že řekneme že když se ti F3 nelůíbí tak ho nehraj ha.
Autor: TheWalkerOdesláno: 20:11, 8.1.2012ID: 618df2Nahlásit Vaultmasterům
Shinra Tensei je jeden jediný...
Autor: VIktorOdesláno: 16:51, 1.7.2014ID: 513aaaNahlásit Vaultmasterům
Hra mě velice bavila a s touto recenzí skoro ve všem souhlasím. Skoro, protože procházení pustiny a zabíjení náhodných příšerek v cinematic módu je úžasné. Však řekněte, letí, raketa letí a boom do hlavy nájezdníka :-)
Autor: MartinOdesláno: 01:34, 28.6.2018ID: 6fbd9aNahlásit Vaultmasterům
Fallout 3 moje velká srdcovka, skvělá atmosféra, hudba, svoboda
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.